M-EDY CONCRETE S.R.L.

M-EDY CONCRETE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava, CUI 29069905. Cifră de afaceri 2025: 550.340 lei, 1 salariați. D

Registru

CUI
29069905
Denumire
M-EDY CONCRETE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|827|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.09.2011
Sediu
nr. 996, Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 2
Arată toate (37)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 2
  • 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale · rev. 2
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a. · rev. 2
  • 0990 Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor · rev. 2
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 2320 Fabricarea de produse refractare · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 550.340 lei (+109968% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 500 lei · 2025 550,3 mii lei · maxim 2025 550,3 mii lei · minim 2023 500 lei.

Rezultat net (lei): 2021 0 lei · 2025 367,7 mii lei · maxim 2025 367,7 mii lei · minim 2024 −73,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă550.340 lei500 lei500 lei——
Venituri totale550.340 lei500 lei65.500 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale114.291 lei73.707 lei60.982 lei1.705 lei—
Rezultat
Profit net367.676 lei0 lei3.876 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei73.207 lei0 lei1.705 lei0 lei
Rezultat net367.676 lei-73.207 lei3.876 lei-1.705 lei0 lei
Bilanț
Active totale1.157.267 lei567.491 lei306.917 lei209.259 lei209.259 lei
Datorii860.482 lei638.382 lei304.601 lei210.819 lei209.114 lei
Capitaluri proprii296.785 lei-70.891 lei2.316 lei-1.560 lei145 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este M-EDY CONCRETE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, M-EDY CONCRETE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul M-EDY CONCRETE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, județul Suceava (nr. 996); numărul de înmatriculare e J|33|827|2011, din 05.09.2011.

Ce cifră de afaceri a avut M-EDY CONCRETE S.R.L. în 2025?

550.340 lei, cu 109968% peste 2024 (500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 367.676 lei.

Câți salariați are M-EDY CONCRETE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre M-EDY CONCRETE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.