SAFAM ANTACTIC SRL
SAFAM ANTACTIC SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, CUI 29065148. Cifră de afaceri 2024: 536.067 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 29065148
- Denumire
- SAFAM ANTACTIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|548|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.09.2011
- Sediu
- Răchitei, nr. 1B, mansarda, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 536.067 lei (-8% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 889 mii lei · 2024 536,1 mii lei · maxim 2022 889 mii lei · minim 2024 536,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 830,4 mii lei · 2024 15,5 mii lei · maxim 2022 830,4 mii lei · minim 2024 15,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 536.067 lei | 583.441 lei | 888.957 lei |
| Venituri totale | 903.210 lei | 589.811 lei | 1.014.149 lei |
| Cheltuieli totale | 866.520 lei | 343.661 lei | 173.588 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 15.519 lei | 240.253 lei | 830.421 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 15.519 lei | 240.253 lei | 830.421 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.598.515 lei | 1.738.741 lei | 1.356.276 lei |
| Datorii | 242.406 lei | 398.151 lei | 55.939 lei |
| Capitaluri proprii | 1.356.109 lei | 1.340.590 lei | 1.300.337 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAFAM ANTACTIC SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAFAM ANTACTIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SAFAM ANTACTIC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bistrița, județul Bistrița-Năsăud (Răchitei, nr. 1B, mansarda); numărul de înmatriculare e J|06|548|2011, din 02.09.2011.
Ce cifră de afaceri a avut SAFAM ANTACTIC SRL în 2024?
536.067 lei, cu 8% sub 2023 (583.441 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 15.519 lei.
Câți salariați are SAFAM ANTACTIC SRL?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAFAM ANTACTIC SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.