ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL

ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 29062818. Cifră de afaceri 2025: 7.468 lei, 1 salariați. Da

Registru

CUI
29062818
Denumire
ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10588|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.09.2011
Sediu
Str. CERNIȘOARA, nr. 43, bl. O12, sc. B, et. 8, ap. 103, CAMERA 2, București Sectorul 6, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
Arată toate (11)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
  • 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
  • 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.468 lei (-25% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 327,7 mii lei · 2025 7,5 mii lei · maxim 2015 327,7 mii lei · minim 2025 7,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 3,5 mii lei · 2025 −18,5 mii lei · maxim 2021 95 mii lei · minim 2022 −56,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă7.468 lei9.946 lei15.276 lei218.568 lei160.525 lei190.854 lei155.093 lei304.382 lei276.412 lei262.694 lei327.743 lei
Venituri totale7.468 lei10.459 lei68.721 lei218.568 lei160.735 lei200.332 lei156.986 lei304.692 lei276.528 lei263.643 lei328.284 lei
Cheltuieli totale25.941 lei46.007 lei112.660 lei272.886 lei62.935 lei139.570 lei144.269 lei241.513 lei266.118 lei260.526 lei324.832 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei94.995 lei55.913 lei11.147 lei60.132 lei7.890 lei2.542 lei3.452 lei
Pierdere netă18.473 lei35.548 lei43.939 lei56.600 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-18.473 lei-35.548 lei-43.939 lei-56.600 lei94.995 lei55.913 lei11.147 lei60.132 lei7.890 lei2.542 lei3.452 lei
Bilanț
Active totale209.314 lei212.526 lei249.491 lei401.962 lei524.336 lei266.230 lei207.752 lei202.125 lei177.336 lei102.742 lei161.871 lei
Datorii105.285 lei90.024 lei84.326 lei192.858 lei258.632 lei122.634 lei120.069 lei125.589 lei160.932 lei94.228 lei154.899 lei
Capitaluri proprii104.029 lei122.502 lei165.165 lei209.104 lei265.704 lei143.596 lei87.683 lei76.536 lei16.404 lei8.514 lei6.972 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (Str. CERNIȘOARA, nr. 43, bl. O12, sc. B, et. 8, ap. 103, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|10588|2011, din 02.09.2011.

Ce cifră de afaceri a avut ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL în 2025?

7.468 lei, cu 25% sub 2024 (9.946 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.473 lei.

Câți salariați are ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.