VLADIVAL MAG SRL
VLADIVAL MAG SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Tulcea, Tulcea, CUI 29049231. Cifră de afaceri 2025: 33.207 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29049231
- Denumire
- VLADIVAL MAG SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|408|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.08.2011
- Sediu
- GLORIEI, nr. 75, camera 1, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (13)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 33.207 lei (-36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 81,5 mii lei · 2025 33,2 mii lei · maxim 2021 129,4 mii lei · minim 2016 19 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,9 mii lei · 2025 5,9 mii lei · maxim 2021 51 mii lei · minim 2016 −27,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 33.207 lei | 51.679 lei | 37.883 lei | 45.326 lei | 129.356 lei | 30.073 lei | 56.959 lei | 59.681 lei | 31.473 lei | 18.957 lei | 81.509 lei |
| Venituri totale | 33.207 lei | 51.679 lei | 37.883 lei | 45.326 lei | 129.356 lei | 30.073 lei | 56.959 lei | 59.681 lei | 71.473 lei | 18.957 lei | 81.509 lei |
| Cheltuieli totale | 26.358 lei | 41.781 lei | 23.786 lei | 36.243 lei | 76.399 lei | 28.739 lei | 82.174 lei | 64.858 lei | 58.961 lei | 45.486 lei | 72.183 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.876 lei | 8.184 lei | 11.325 lei | 7.724 lei | 51.017 lei | 546 lei | 0 lei | 0 lei | 11.797 lei | 0 lei | 6.880 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 25.822 lei | 5.775 lei | 0 lei | 27.058 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.876 lei | 8.184 lei | 11.325 lei | 7.724 lei | 51.017 lei | 546 lei | -25.822 lei | -5.775 lei | 11.797 lei | -27.058 lei | 6.880 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 36.790 lei | 56.019 lei | 42.521 lei | 29.811 lei | 37.759 lei | 43.227 lei | 18.824 lei | 38.344 lei | 28.501 lei | 34.921 lei | 29.009 lei |
| Datorii | 22.246 lei | 47.351 lei | 42.037 lei | 40.652 lei | 56.324 lei | 112.809 lei | 88.953 lei | 82.651 lei | 67.033 lei | 85.250 lei | 52.280 lei |
| Capitaluri proprii | 14.544 lei | 8.668 lei | 484 lei | -10.841 lei | -18.565 lei | -69.582 lei | -70.129 lei | -44.307 lei | -38.532 lei | -50.329 lei | -23.271 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VLADIVAL MAG SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VLADIVAL MAG SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul VLADIVAL MAG SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Tulcea, județul Tulcea (GLORIEI, nr. 75, camera 1); numărul de înmatriculare e J|36|408|2011, din 30.08.2011.
Ce cifră de afaceri a avut VLADIVAL MAG SRL în 2025?
33.207 lei, cu 36% sub 2024 (51.679 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.876 lei.
Câți salariați are VLADIVAL MAG SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VLADIVAL MAG SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.