HIGH COMP SERV SRL

HIGH COMP SERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 29008673. Cifră de afaceri 2025: 2.757.591 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
29008673
Denumire
HIGH COMP SERV SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|09|548|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.08.2011
Sediu
Str. ANTON PANN, nr. 4, bl. 19, sc. 1, ap. 14, Municipiul Brăila, Brăila
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.757.591 lei (+25% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2025 2,8 mil. lei · maxim 2025 2,8 mil. lei · minim 2015 1,2 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 16,2 mii lei · 2025 −56,1 mii lei · maxim 2021 69,4 mii lei · minim 2025 −56,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 6 · maxim 2015 6 · minim 2017 5.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.757.591 lei2.198.365 lei2.312.046 lei2.412.373 lei2.152.019 lei1.401.488 lei1.737.142 lei1.290.207 lei1.321.771 lei1.398.158 lei1.235.753 lei
Venituri totale2.814.266 lei2.245.876 lei2.340.881 lei2.442.526 lei2.172.946 lei1.424.286 lei1.765.096 lei1.302.020 lei1.337.116 lei1.413.584 lei1.247.080 lei
Cheltuieli totale2.870.339 lei2.291.954 lei2.352.647 lei2.434.278 lei2.082.300 lei1.438.292 lei1.738.870 lei1.317.734 lei1.352.636 lei1.376.438 lei1.226.629 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei69.351 lei0 lei8.585 lei0 lei0 lei31.203 lei16.173 lei
Pierdere netă56.073 lei46.078 lei34.141 lei12.395 lei0 lei27.619 lei0 lei28.715 lei27.803 lei0 lei0 lei
Rezultat net-56.073 lei-46.078 lei-34.141 lei-12.395 lei69.351 lei-27.619 lei8.585 lei-28.715 lei-27.803 lei31.203 lei16.173 lei
Bilanț
Active totale1.271.469 lei1.343.540 lei978.505 lei935.823 lei1.138.515 lei939.598 lei352.334 lei316.791 lei187.771 lei224.493 lei154.001 lei
Datorii1.352.072 lei1.368.069 lei956.957 lei880.134 lei1.072.967 lei943.400 lei328.518 lei301.559 lei143.824 lei152.743 lei113.454 lei
Capitaluri proprii-80.603 lei-24.529 lei21.548 lei55.689 lei65.548 lei-3.802 lei23.816 lei15.232 lei43.947 lei71.750 lei40.547 lei
Oameni
Număr mediu de salariați65555566566

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este HIGH COMP SERV SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, HIGH COMP SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul HIGH COMP SERV SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (Str. ANTON PANN, nr. 4, bl. 19, sc. 1, ap. 14); numărul de înmatriculare e J|09|548|2011, din 19.08.2011.

Ce cifră de afaceri a avut HIGH COMP SERV SRL în 2025?

2.757.591 lei, cu 25% peste 2024 (2.198.365 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 56.073 lei.

Câți salariați are HIGH COMP SERV SRL?

6 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre HIGH COMP SERV SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.