RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L.

RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpina, Prahova, CUI 28979201. Cifră de afaceri 2025: 63.237 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
28979201
Denumire
RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|1244|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.08.2011
Sediu
I. H. RĂDULESCU, nr. 119, Municipiul Câmpina, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 63.237 lei (+30% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 72,8 mii lei · 2025 63,2 mii lei · maxim 2023 112,1 mii lei · minim 2024 48,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −39,4 mii lei · maxim 2022 10,3 mii lei · minim 2021 −83,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2023 1 · maxim 2021 1 · minim 2020 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă63.237 lei48.696 lei112.101 lei56.328 lei72.790 lei——————
Venituri totale63.237 lei83.696 lei157.101 lei126.434 lei72.790 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale102.604 lei81.452 lei152.148 lei112.146 lei155.696 lei——200 lei———
Rezultat
Profit net0 lei2.244 lei2.221 lei10.291 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă39.367 lei0 lei0 lei0 lei83.127 lei0 lei0 lei200 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-39.367 lei2.244 lei2.221 lei10.291 lei-83.127 lei0 lei0 lei-200 lei0 lei0 lei0 lei
Bilanț
Active totale83.096 lei33.160 lei78.945 lei43.543 lei48.028 lei200 lei200 lei597 lei297 lei297 lei297 lei
Datorii195.073 lei104.273 lei152.302 lei119.751 lei134.527 lei3.572 lei3.572 lei3.950 lei3.450 lei3.450 lei3.450 lei
Capitaluri proprii-111.977 lei-71.113 lei-73.357 lei-76.208 lei-86.499 lei-3.372 lei-3.372 lei-3.353 lei-3.153 lei-3.153 lei-3.153 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——1110—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpina, județul Prahova (I. H. RĂDULESCU, nr. 119); numărul de înmatriculare e J|29|1244|2011, din 10.08.2011.

Ce cifră de afaceri a avut RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

63.237 lei, cu 30% peste 2024 (48.696 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 39.367 lei.

De unde vin datele despre RAFAEL FERO CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.