RHEMA TRAVEL SRL
RHEMA TRAVEL SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 28965737. Cifră de afaceri 2015: 0 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28965737
- Denumire
- RHEMA TRAVEL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9599|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.08.2011
- Sediu
- B-dul FERDINAND I, nr. 67, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7912 Activități ale tur-operatorilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015 · un singur bilanț
Financiar · 2015 · un singur bilanț.
În 2015, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · maxim 2015 0 lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −5,2 mii lei · maxim 2015 −5,2 mii lei · minim 2015 −5,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2015 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 0 lei |
| Venituri totale | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 5.160 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.160 lei |
| Rezultat net | -5.160 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 896 lei |
| Datorii | 45.422 lei |
| Capitaluri proprii | -44.526 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RHEMA TRAVEL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RHEMA TRAVEL SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul RHEMA TRAVEL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (B-dul FERDINAND I, nr. 67, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|9599|2011, din 05.08.2011.
Ce cifră de afaceri a avut RHEMA TRAVEL SRL în 2015?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.160 lei.
Câți salariați are RHEMA TRAVEL SRL?
1 salariat în medie în 2015, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RHEMA TRAVEL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2015). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.