TOP KLAMER SRL
TOP KLAMER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 28933263. Cifră de afaceri 2025: 1.963.330 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28933263
- Denumire
- TOP KLAMER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|799|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.07.2011
- Sediu
- Str. POMICULTORILOR, nr. 19, et. IV, ap. 13, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
Arată toate (15)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.963.330 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 821,6 mii lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2025 2 mil. lei · minim 2016 714,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 80,7 mii lei · 2025 356,3 mii lei · maxim 2025 356,3 mii lei · minim 2018 782 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 4 · maxim 2015 4 · minim 2016 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.963.330 lei | 1.774.587 lei | 1.560.729 lei | 1.201.982 lei | 1.024.040 lei | 897.135 lei | 930.257 lei | 881.011 lei | 892.213 lei | 714.432 lei | 821.612 lei |
| Venituri totale | 1.965.136 lei | 1.774.594 lei | 1.585.734 lei | 1.201.985 lei | 1.024.045 lei | 897.968 lei | 942.737 lei | 881.080 lei | 893.617 lei | 716.538 lei | 821.613 lei |
| Cheltuieli totale | 1.541.663 lei | 1.465.478 lei | 1.349.592 lei | 1.184.797 lei | 906.769 lei | 715.460 lei | 870.644 lei | 871.488 lei | 797.354 lei | 667.131 lei | 723.441 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 356.310 lei | 259.180 lei | 222.401 lei | 6.971 lei | 108.265 lei | 174.181 lei | 62.671 lei | 782 lei | 86.902 lei | 39.657 lei | 80.730 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 356.310 lei | 259.180 lei | 222.401 lei | 6.971 lei | 108.265 lei | 174.181 lei | 62.671 lei | 782 lei | 86.902 lei | 39.657 lei | 80.730 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.360.808 lei | 1.021.490 lei | 905.356 lei | 788.799 lei | 559.390 lei | 421.234 lei | 637.979 lei | 559.161 lei | 411.836 lei | 379.252 lei | 388.733 lei |
| Datorii | 975.808 lei | 733.620 lei | 242.494 lei | 348.338 lei | 125.900 lei | 96.008 lei | 458.934 lei | 442.787 lei | 296.244 lei | 310.905 lei | 196.968 lei |
| Capitaluri proprii | 385.000 lei | 287.870 lei | 662.862 lei | 440.461 lei | 433.490 lei | 325.226 lei | 179.045 lei | 116.374 lei | 115.592 lei | 68.347 lei | 191.765 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOP KLAMER SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TOP KLAMER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TOP KLAMER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (Str. POMICULTORILOR, nr. 19, et. IV, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|26|799|2011, din 29.07.2011.
Ce cifră de afaceri a avut TOP KLAMER SRL în 2025?
1.963.330 lei, cu 11% peste 2024 (1.774.587 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 356.310 lei.
Câți salariați are TOP KLAMER SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TOP KLAMER SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.