GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L.
GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 28927679. Cifră de afaceri 2025: 0 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28927679
- Denumire
- GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12051|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.07.2021
- Sediu
- Nicolae Titulescu, nr. 94, bl. 14-14A, sc. 2, et. 10, ap. 77, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
Arată toate (17)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7220 Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8540 Învățământ superior universitar · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 35,1 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 35,1 mii lei · minim 2016 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 8 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 8 mii lei · minim 2017 −28,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2019 0 · maxim 2015 3 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.105 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.105 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | 16.327 lei | 28.534 lei | 25.782 lei | 26.058 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.994 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.327 lei | 28.534 lei | 25.782 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -16.327 lei | -28.534 lei | -25.782 lei | 7.994 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 267.161 lei | 267.198 lei | 267.160 lei | 272.414 lei | 272.414 lei | 272.414 lei | 272.414 lei | 272.451 lei | 279.566 lei | 296.032 lei | 312.460 lei |
| Datorii | 105.795 lei | 105.832 lei | 105.794 lei | 111.048 lei | 111.048 lei | 111.048 lei | 111.048 lei | 111.085 lei | 101.873 lei | 89.805 lei | 80.451 lei |
| Capitaluri proprii | 161.366 lei | 161.366 lei | 161.366 lei | 161.366 lei | 161.366 lei | 161.366 lei | 161.366 lei | 161.366 lei | 177.693 lei | 206.227 lei | 232.009 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Nicolae Titulescu, nr. 94, bl. 14-14A, sc. 2, et. 10, ap. 77); numărul de înmatriculare e J|40|12051|2021, din 13.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L. în 2025?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 0 lei.
De unde vin datele despre GNOSYS NETWORK GROUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.