INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL
INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 28909699. Cifră de afaceri 2025: 3.910.011 lei, 11 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 28909699
- Denumire
- INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|888|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.07.2011
- Sediu
- PORUMBULUI, nr. 43, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (40)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.910.011 lei (+39% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 331,9 mii lei · 2025 3,9 mil. lei · maxim 2025 3,9 mil. lei · minim 2015 331,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 29,3 mii lei · 2025 936,1 mii lei · maxim 2025 936,1 mii lei · minim 2020 −720,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 11 · maxim 2016 15 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.910.011 lei | 2.804.364 lei | 1.861.013 lei | 2.128.062 lei | 1.365.617 lei | 914.464 lei | 1.321.262 lei | 1.030.741 lei | 895.630 lei | 1.058.311 lei | 331.857 lei |
| Venituri totale | 3.910.176 lei | 2.804.432 lei | 1.861.097 lei | 2.128.116 lei | 1.365.677 lei | 914.612 lei | 1.356.512 lei | 1.051.223 lei | 1.023.178 lei | 1.060.581 lei | 335.465 lei |
| Cheltuieli totale | 2.788.451 lei | 2.254.157 lei | 1.720.279 lei | 1.501.565 lei | 1.320.113 lei | 1.626.224 lei | 1.027.035 lei | 970.519 lei | 824.703 lei | 894.486 lei | 293.609 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 936.124 lei | 474.491 lei | 124.440 lei | 605.696 lei | 31.895 lei | 0 lei | 315.912 lei | 70.244 lei | 188.249 lei | 142.117 lei | 29.277 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 720.758 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 936.124 lei | 474.491 lei | 124.440 lei | 605.696 lei | 31.895 lei | -720.758 lei | 315.912 lei | 70.244 lei | 188.249 lei | 142.117 lei | 29.277 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.098.764 lei | 1.369.867 lei | 1.055.154 lei | 1.335.363 lei | 1.024.038 lei | 918.067 lei | 939.960 lei | 548.713 lei | 767.730 lei | 539.905 lei | 424.992 lei |
| Datorii | 1.021.748 lei | 610.086 lei | 769.864 lei | 1.174.513 lei | 1.468.884 lei | 1.394.808 lei | 380.031 lei | 304.696 lei | 433.957 lei | 394.381 lei | 320.510 lei |
| Capitaluri proprii | 1.077.016 lei | 759.781 lei | 285.290 lei | 160.850 lei | -444.846 lei | -476.741 lei | 559.929 lei | 244.017 lei | 333.773 lei | 145.524 lei | 104.482 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 11 | 7 | 7 | 11 | 13 | 15 | 7 | 9 | 9 | 15 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (PORUMBULUI, nr. 43); numărul de înmatriculare e J|02|888|2011, din 22.07.2011.
Ce cifră de afaceri a avut INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL în 2025?
3.910.011 lei, cu 39% peste 2024 (2.804.364 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 936.124 lei.
Câți salariați are INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL?
11 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INTEGRAL CONSTRUCT GRUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.