DEZEEN CONCEPT SRL
DEZEEN CONCEPT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 28877171. Cifră de afaceri 2025: 487.792 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28877171
- Denumire
- DEZEEN CONCEPT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8690|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2011
- Sediu
- B-dul IULIU MANIU, nr. 59, bl. 10A, sc. 6, et. 2, ap. 247, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
Arată toate (18)
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 487.792 lei (+40% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 139,4 mii lei · 2025 487,8 mii lei · maxim 2022 666,4 mii lei · minim 2016 18,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 62,9 mii lei · 2025 24,9 mii lei · maxim 2023 124 mii lei · minim 2016 1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 4 · maxim 2021 6 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 487.792 lei | 348.303 lei | 476.871 lei | 666.408 lei | 245.023 lei | 160.534 lei | 117.836 lei | 40.000 lei | 30.000 lei | 18.500 lei | 139.439 lei |
| Venituri totale | 926.845 lei | 903.330 lei | 655.695 lei | 839.784 lei | 338.094 lei | 258.302 lei | 184.079 lei | 80.801 lei | 30.000 lei | 18.500 lei | 139.440 lei |
| Cheltuieli totale | 892.614 lei | 797.248 lei | 527.197 lei | 819.500 lei | 329.112 lei | 251.242 lei | 141.911 lei | 77.958 lei | 27.119 lei | 16.882 lei | 72.348 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 24.850 lei | 103.992 lei | 124.029 lei | 13.671 lei | 6.728 lei | 5.474 lei | 40.715 lei | 2.443 lei | 2.581 lei | 1.248 lei | 62.909 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 24.850 lei | 103.992 lei | 124.029 lei | 13.671 lei | 6.728 lei | 5.474 lei | 40.715 lei | 2.443 lei | 2.581 lei | 1.248 lei | 62.909 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 12.230.900 lei | 7.690.990 lei | 8.249.478 lei | 8.317.635 lei | 1.686.367 lei | 1.351.597 lei | 1.400.744 lei | 1.315.869 lei | 259.943 lei | 229.144 lei | 275.962 lei |
| Datorii | 5.711.697 lei | 2.831.255 lei | 2.958.297 lei | 7.702.462 lei | 991.794 lei | 570.681 lei | 531.431 lei | 448.491 lei | 218.712 lei | 190.861 lei | 238.926 lei |
| Capitaluri proprii | 359.061 lei | 338.283 lei | 234.291 lei | 110.262 lei | 96.591 lei | 89.863 lei | 84.389 lei | 43.675 lei | 41.231 lei | 38.283 lei | 37.036 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEZEEN CONCEPT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DEZEEN CONCEPT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DEZEEN CONCEPT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (B-dul IULIU MANIU, nr. 59, bl. 10A, sc. 6, et. 2, ap. 247); numărul de înmatriculare e J|40|8690|2011, din 15.07.2011.
Ce cifră de afaceri a avut DEZEEN CONCEPT SRL în 2025?
487.792 lei, cu 40% peste 2024 (348.303 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.850 lei.
Câți salariați are DEZEEN CONCEPT SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEZEEN CONCEPT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.