ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL
ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 28837479. Cifră de afaceri 2025: 390.041 lei. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 28837479
- Denumire
- ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8428|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.07.2011
- Sediu
- GARA HERĂSTRĂU, nr. 2, et. 2, modul 32, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
Arată toate (16)
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
- 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 390.041 lei (+90% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 126,8 mii lei · 2025 390 mii lei · maxim 2025 390 mii lei · minim 2017 82,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,5 mii lei · 2025 82,1 mii lei · maxim 2025 82,1 mii lei · minim 2019 −30,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 0 · 2022 0 · maxim 2017 0 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 390.041 lei | 204.758 lei | 342.332 lei | 142.781 lei | 164.675 lei | 92.127 lei | 119.860 lei | 112.386 lei | 82.374 lei | 168.739 lei | 126.820 lei |
| Venituri totale | 402.090 lei | 216.216 lei | 344.272 lei | 152.614 lei | 166.042 lei | 94.079 lei | 120.531 lei | 113.030 lei | 84.608 lei | 169.970 lei | 126.862 lei |
| Cheltuieli totale | 304.301 lei | 198.164 lei | 264.729 lei | 96.403 lei | 157.851 lei | 115.050 lei | 147.097 lei | 111.390 lei | 85.273 lei | 177.816 lei | 121.560 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 82.143 lei | 10.399 lei | 70.561 lei | 53.397 lei | 3.813 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.497 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 23.536 lei | 30.168 lei | 2.227 lei | 3.136 lei | 12.908 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 82.143 lei | 10.399 lei | 70.561 lei | 53.397 lei | 3.813 lei | -23.536 lei | -30.168 lei | -2.227 lei | -3.136 lei | -12.908 lei | 1.497 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 366.138 lei | 457.322 lei | 394.013 lei | 463.978 lei | 206.026 lei | 161.709 lei | 56.356 lei | 42.763 lei | 20.679 lei | 23.474 lei | 26.366 lei |
| Datorii | 236.962 lei | 315.599 lei | 261.045 lei | 354.643 lei | 203.295 lei | 176.634 lei | 115.368 lei | 79.938 lei | 56.027 lei | 55.685 lei | 43.110 lei |
| Capitaluri proprii | 128.590 lei | 46.446 lei | 36.048 lei | -34.513 lei | -87.910 lei | -91.723 lei | -68.633 lei | -38.466 lei | -35.348 lei | -32.211 lei | -16.744 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (GARA HERĂSTRĂU, nr. 2, et. 2, modul 32); numărul de înmatriculare e J|40|8428|2011, din 11.07.2011.
Ce cifră de afaceri a avut ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL în 2025?
390.041 lei, cu 90% peste 2024 (204.758 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 82.143 lei.
De unde vin datele despre ANYWARE E - COMMERCE SOFTWARE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.