LIZANASS INVEST SRL
LIZANASS INVEST SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 28811509. Cifră de afaceri 2025: 329.347 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28811509
- Denumire
- LIZANASS INVEST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1321|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.07.2011
- Sediu
- ROȘCANI, nr. 38, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
Arată toate (18)
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 329.347 lei (-58% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 218,9 mii lei · 2025 329,3 mii lei · maxim 2024 775,1 mii lei · minim 2020 52,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −165,9 mii lei · 2025 96,2 mii lei · maxim 2024 499,4 mii lei · minim 2015 −165,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 3 · maxim 2016 14 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 329.347 lei | 775.065 lei | 287.955 lei | 291.651 lei | 100.085 lei | 52.302 lei | 182.861 lei | 82.730 lei | 85.611 lei | 208.228 lei | 218.930 lei |
| Venituri totale | 329.347 lei | 794.644 lei | 297.433 lei | 292.025 lei | 100.085 lei | 118.601 lei | 333.377 lei | 212.756 lei | 300.611 lei | 208.325 lei | 219.004 lei |
| Cheltuieli totale | 224.752 lei | 274.507 lei | 170.351 lei | 136.320 lei | 30.638 lei | 108.283 lei | 250.303 lei | 207.225 lei | 297.507 lei | 339.951 lei | 374.004 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 96.196 lei | 499.397 lei | 124.108 lei | 152.789 lei | 66.444 lei | 9.132 lei | 79.740 lei | 3.403 lei | 97 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 134.711 lei | 165.947 lei |
| Rezultat net | 96.196 lei | 499.397 lei | 124.108 lei | 152.789 lei | 66.444 lei | 9.132 lei | 79.740 lei | 3.403 lei | 97 lei | -134.711 lei | -165.947 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 636.380 lei | 509.378 lei | 20.288 lei | 63.978 lei | 33.032 lei | 42.225 lei | 68.943 lei | 90.554 lei | 98.354 lei | 150.206 lei | 41.408 lei |
| Datorii | 82.540 lei | 51.734 lei | 62.041 lei | 229.839 lei | 351.682 lei | 427.319 lei | 463.169 lei | 565.690 lei | 576.893 lei | 828.842 lei | 581.955 lei |
| Capitaluri proprii | 553.840 lei | 457.644 lei | -41.753 lei | -165.861 lei | -318.650 lei | -385.094 lei | -394.226 lei | -475.136 lei | -478.539 lei | -678.636 lei | -544.353 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 14 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LIZANASS INVEST SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LIZANASS INVEST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LIZANASS INVEST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (ROȘCANI, nr. 38, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|1321|2011, din 07.07.2011.
Ce cifră de afaceri a avut LIZANASS INVEST SRL în 2025?
329.347 lei, cu 58% sub 2024 (775.065 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 96.196 lei.
Câți salariați are LIZANASS INVEST SRL?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LIZANASS INVEST SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.