M&C PERFECT VIZUAL SRL

M&C PERFECT VIZUAL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 28677092. Cifră de afaceri 2025: 154.200 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
28677092
Denumire
M&C PERFECT VIZUAL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|1518|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.06.2011
Sediu
ALBATROSULUI, nr. 8A, bl. CFR, et. P, ap. 6, Municipiul Constanța, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 2670 Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice · rev. 3
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 154.200 lei (+7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 30,3 mii lei · 2025 154,2 mii lei · maxim 2022 169,1 mii lei · minim 2015 30,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 482 lei · 2025 17 mii lei · maxim 2022 61,2 mii lei · minim 2015 482 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă154.200 lei143.856 lei125.515 lei169.149 lei147.840 lei112.071 lei114.188 lei103.080 lei90.431 lei39.602 lei30.257 lei
Venituri totale154.160 lei143.881 lei125.515 lei169.149 lei147.840 lei126.762 lei114.188 lei103.080 lei90.431 lei39.601 lei30.258 lei
Cheltuieli totale135.601 lei124.145 lei117.142 lei106.220 lei96.949 lei75.783 lei77.902 lei77.838 lei57.232 lei34.643 lei28.868 lei
Rezultat
Profit net17.028 lei18.398 lei7.118 lei61.238 lei49.413 lei49.712 lei35.144 lei24.211 lei32.294 lei3.770 lei482 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net17.028 lei18.398 lei7.118 lei61.238 lei49.413 lei49.712 lei35.144 lei24.211 lei32.294 lei3.770 lei482 lei
Bilanț
Active totale166.468 lei289.030 lei277.269 lei260.275 lei199.028 lei159.997 lei110.714 lei76.630 lei57.578 lei19.850 lei19.257 lei
Datorii149.200 lei6.280 lei12.917 lei3.040 lei3.031 lei13.414 lei13.843 lei14.902 lei20.062 lei14.628 lei17.805 lei
Capitaluri proprii17.268 lei282.750 lei264.352 lei257.235 lei195.997 lei146.583 lei96.871 lei61.728 lei37.516 lei5.222 lei1.452 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este M&C PERFECT VIZUAL SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, M&C PERFECT VIZUAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul M&C PERFECT VIZUAL SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (ALBATROSULUI, nr. 8A, bl. CFR, et. P, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|13|1518|2011, din 22.06.2011.

Ce cifră de afaceri a avut M&C PERFECT VIZUAL SRL în 2025?

154.200 lei, cu 7% peste 2024 (143.856 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 17.028 lei.

Câți salariați are M&C PERFECT VIZUAL SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre M&C PERFECT VIZUAL SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.