ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL
ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL: firmă în funcțiune din Sat Cara, Comuna Cojocna, Cluj, CUI 28628162. Cifră de afaceri 2024: 184.685 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 28628162
- Denumire
- ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1586|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.2011
- Sediu
- LIBERTĂȚII, nr. 73, Sat Cara, Comuna Cojocna, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 184.685 lei (-15% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 15,7 mii lei · 2024 184,7 mii lei · maxim 2023 216,3 mii lei · minim 2015 15,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −13,3 mii lei · 2024 48 mii lei · maxim 2023 141,8 mii lei · minim 2015 −13,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2019 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 184.685 lei | 216.278 lei | 190.882 lei | fără bilanț | 60.218 lei | 101.712 lei | 41.780 lei | 41.943 lei | 67.015 lei | 15.704 lei |
| Venituri totale | 185.068 lei | 216.951 lei | 190.904 lei | fără bilanț | 66.068 lei | 101.712 lei | 41.780 lei | 52.752 lei | 67.015 lei | 15.704 lei |
| Cheltuieli totale | 135.083 lei | 72.956 lei | 66.218 lei | fără bilanț | 60.184 lei | 82.758 lei | 38.302 lei | 42.032 lei | 28.951 lei | 28.659 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 48.003 lei | 141.825 lei | 121.799 lei | fără bilanț | 5.349 lei | 18.206 lei | 2.670 lei | 10.243 lei | 36.055 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.342 lei |
| Rezultat net | 48.003 lei | 141.825 lei | 121.799 lei | fără bilanț | 5.349 lei | 18.206 lei | 2.670 lei | 10.243 lei | 36.055 lei | -13.342 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 80.551 lei | 154.187 lei | 127.882 lei | fără bilanț | 38.704 lei | 77.854 lei | 60.358 lei | 56.180 lei | 44.897 lei | 5.863 lei |
| Datorii | 33.906 lei | 10.319 lei | 5.839 lei | fără bilanț | 3.663 lei | 28.162 lei | 28.872 lei | 27.364 lei | 26.324 lei | 42.876 lei |
| Capitaluri proprii | 46.645 lei | 143.868 lei | 122.043 lei | fără bilanț | 35.041 lei | 49.692 lei | 31.486 lei | 28.816 lei | 18.573 lei | -37.013 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cara, Comuna Cojocna, județul Cluj (LIBERTĂȚII, nr. 73); numărul de înmatriculare e J|12|1586|2011, din 14.06.2011.
Ce cifră de afaceri a avut ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL în 2024?
184.685 lei, cu 15% sub 2023 (216.278 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 48.003 lei.
Câți salariați are ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ASTILEAN PHOTOGRAPHY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.