KAMINI PRESTSERV SRL

KAMINI PRESTSERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 28620894. Cifră de afaceri 2025: 40.541 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
28620894
Denumire
KAMINI PRESTSERV SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|975|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.06.2011
Sediu
Str. BUNAVESTIRE, nr. 15, sc. A, et. 1, ap. 4, Municipiul Ploiești, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
  • 0126 Cultivarea fructelor oleaginoase · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
Arată toate (16)
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 40.541 lei (+306% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 9,6 mii lei · 2025 40,5 mii lei · maxim 2023 184,6 mii lei · minim 2022 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 −8 mii lei · 2025 10,4 mii lei · maxim 2023 164,6 mii lei · minim 2015 −8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă40.541 lei9.988 lei184.630 lei0 lei2.520 lei3.080 lei3.360 lei4.473 lei65.819 lei28.118 lei9.600 lei
Venituri totale79.070 lei140.943 lei255.995 lei118.945 lei229.513 lei214.233 lei124.194 lei44.999 lei65.819 lei28.118 lei9.600 lei
Cheltuieli totale67.907 lei146.492 lei91.328 lei90.307 lei71.094 lei68.497 lei44.424 lei31.576 lei32.139 lei18.217 lei17.116 lei
Rezultat
Profit net10.364 lei0 lei164.617 lei28.638 lei158.360 lei145.662 lei79.670 lei13.289 lei33.350 lei6.487 lei0 lei
Pierdere netă0 lei5.579 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei7.969 lei
Rezultat net10.364 lei-5.579 lei164.617 lei28.638 lei158.360 lei145.662 lei79.670 lei13.289 lei33.350 lei6.487 lei-7.969 lei
Bilanț
Active totale921.406 lei904.580 lei940.840 lei784.073 lei733.485 lei613.991 lei568.598 lei479.813 lei455.742 lei452.553 lei449.173 lei
Datorii161.006 lei154.544 lei185.225 lei227.576 lei205.626 lei244.492 lei344.762 lei430.710 lei419.927 lei450.088 lei453.195 lei
Capitaluri proprii760.400 lei620.474 lei626.053 lei461.435 lei432.797 lei274.437 lei128.774 lei49.103 lei35.815 lei2.465 lei-4.022 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este KAMINI PRESTSERV SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, KAMINI PRESTSERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul KAMINI PRESTSERV SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (Str. BUNAVESTIRE, nr. 15, sc. A, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|29|975|2011, din 10.06.2011.

Ce cifră de afaceri a avut KAMINI PRESTSERV SRL în 2025?

40.541 lei, cu 306% peste 2024 (9.988 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.364 lei.

Câți salariați are KAMINI PRESTSERV SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre KAMINI PRESTSERV SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.