ERZO SOLUTIONS SRL — dosare în instanță

Numele ERZO SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.

Dosare publice
3
Instanțe
1
Primul dosar
16 august 2023
Ultima activitate
15 octombrie 2026
Rol dominant
Reclamant — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 28583699)

CUI
28583699
Denumire
ERZO SOLUTIONS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|6837|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.06.2011
Sediu
Str. AZURULUI, nr. 5, bl. 118A, sc. 1, et. 3, ap. 20, București Sectorul 6, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 2
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
  • 2364 Fabricarea mortarului · rev. 2
Arată toate (52)
  • 2365 Fabricarea produselor din azbociment · rev. 2
  • 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 2
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 2521 Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală · rev. 2
  • 2529 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice · rev. 2
  • 2530 Producția generatoarelor de aburi (cu excepția cazanelor pentru încălzire centrală) · rev. 2
  • 2550 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor · rev. 2
  • 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
  • 2571 Fabricarea produselor de tăiat · rev. 2
  • 2572 Fabricarea articolelor de feronerie · rev. 2
  • 2573 Fabricarea uneltelor · rev. 2
  • 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 2
  • 2592 Fabricarea ambalajelor ușoare din metal · rev. 2
  • 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri · rev. 2
  • 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe · rev. 2
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.875.043 lei (+20% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 115 mii lei · 2025 2,9 mil. lei · maxim 2020 11 mil. lei · minim 2015 115 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 67,4 mii lei · 2025 654,5 mii lei · maxim 2019 2,2 mil. lei · minim 2024 −313 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 5 · 2025 13 · maxim 2020 22 · minim 2018 5.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.875.043 lei2.404.795 lei9.304.532 lei3.255.219 lei5.079.790 lei11.012.234 lei6.456.956 lei2.091.967 lei913.218 lei303.065 lei114.950 lei
Venituri totale3.553.866 lei2.427.575 lei9.327.976 lei3.256.693 lei5.081.626 lei11.094.053 lei6.456.956 lei2.092.192 lei918.321 lei303.418 lei116.357 lei
Cheltuieli totale2.819.670 lei2.740.530 lei7.458.934 lei2.644.317 lei3.661.012 lei8.659.164 lei4.120.517 lei779.150 lei455.708 lei220.754 lei38.826 lei
Rezultat
Profit net654.511 lei0 lei1.649.448 lei518.638 lei1.240.280 lei2.145.604 lei2.206.059 lei1.273.659 lei385.566 lei62.383 lei67.402 lei
Pierdere netă0 lei312.955 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net654.511 lei-312.955 lei1.649.448 lei518.638 lei1.240.280 lei2.145.604 lei2.206.059 lei1.273.659 lei385.566 lei62.383 lei67.402 lei
Bilanț
Active totale1.145.284 lei2.145.967 lei2.494.041 lei2.218.362 lei2.740.766 lei4.436.852 lei2.777.514 lei1.498.697 lei519.263 lei101.506 lei27.488 lei
Datorii853.536 lei2.458.442 lei692.694 lei1.699.244 lei442.049 lei2.325.784 lei316.189 lei190.801 lei99.460 lei38.643 lei17.019 lei
Capitaluri proprii291.748 lei-312.475 lei1.801.347 lei519.118 lei2.298.717 lei2.111.068 lei2.461.325 lei1.307.896 lei419.803 lei62.863 lei10.469 lei
Oameni
Număr mediu de salariați131315171922165———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Reclamant: 3

Categorii de dosare

  • Asigurări sociale: 2
  • Litigii cu profesioniștii: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 3

Dosare pe ani

  • 2023: 1
  • 2024: 2

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
24495/3/2023Tribunalul BucureștiAsigurări socialeFondReclamant
6042/3/2024Tribunalul BucureștiLitigii cu profesioniștiiFondReclamant
24495/3/2023/a1Tribunalul BucureștiAsigurări socialeFondReclamant

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare ERZO SOLUTIONS SRL?

ERZO SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des ERZO SOLUTIONS SRL?

Cel mai des ca reclamant (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia asigurări sociale (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă reclamant?

Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.