GAMA CENTAURI SRL
GAMA CENTAURI SRL: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 28553124. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28553124
- Denumire
- GAMA CENTAURI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|936|2011
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 27.05.2011
- Sediu
- Str. G-RAL EREMIA GRIGORESCU, nr. 13, Municipiul Brașov, Brașov
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 300 lei · 2022 113,8 mii lei · maxim 2021 122,3 mii lei · minim 2015 300 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −20,7 mii lei · 2023 −300 lei · maxim 2021 108,8 mii lei · minim 2018 −62,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2017 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 113.794 lei | 122.342 lei | 80.028 lei | 43.451 lei | — | 66.630 lei | — | 300 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 113.807 lei | 122.372 lei | 80.028 lei | 43.451 lei | 0 lei | 66.630 lei | 0 lei | 300 lei |
| Cheltuieli totale | 300 lei | 2.136 lei | 9.859 lei | 5.109 lei | 8.049 lei | 62.066 lei | 60.760 lei | 16.098 lei | 21.005 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 108.374 lei | 108.843 lei | 72.758 lei | 34.098 lei | 0 lei | 3.871 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 300 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 62.066 lei | 0 lei | 16.098 lei | 20.714 lei |
| Rezultat net | -300 lei | 108.374 lei | 108.843 lei | 72.758 lei | 34.098 lei | -62.066 lei | 3.871 lei | -16.098 lei | -20.714 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 341 lei | 109.865 lei | 112.293 lei | 74.738 lei | 19.528 lei | 79 lei | 53.378 lei | 45.705 lei | 60.924 lei |
| Datorii | 299 lei | 1.251 lei | 3.210 lei | 1.740 lei | 1.590 lei | 16.239 lei | 7.472 lei | 3.671 lei | 2.792 lei |
| Capitaluri proprii | 42 lei | 108.614 lei | 109.083 lei | 72.998 lei | 17.938 lei | -16.160 lei | 45.906 lei | 42.034 lei | 58.132 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAMA CENTAURI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GAMA CENTAURI SRL figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GAMA CENTAURI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (Str. G-RAL EREMIA GRIGORESCU, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|08|936|2011, din 27.05.2011.
De unde vin datele despre GAMA CENTAURI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.