ECO UNIQUE DESIGN SRL

ECO UNIQUE DESIGN SRL: firmă în funcțiune din Sat Plătărești, Comuna Plătărești, Călărași, CUI 28539472. Cifră de afaceri 2015: 119.610 lei, 2 salariați. Date O

Registru

CUI
28539472
Denumire
ECO UNIQUE DESIGN SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|51|234|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.05.2011
Sediu
nr. 75, Sat Plătărești, Comuna Plătărești, Călărași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015 · un singur bilanț

Financiar · 2015 · un singur bilanț.

În 2015, cifra de afaceri netă a fost 119.610 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 119,6 mii lei · maxim 2015 119,6 mii lei · minim 2015 119,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 77 mii lei · maxim 2015 77 mii lei · minim 2015 77 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · maxim 2015 2 · minim 2015 2.

Indicator2015
Activitate
Cifră de afaceri netă119.610 lei
Venituri totale119.610 lei
Cheltuieli totale39.033 lei
Rezultat
Profit net76.988 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net76.988 lei
Bilanț
Active totale98.627 lei
Datorii6.814 lei
Capitaluri proprii91.813 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ECO UNIQUE DESIGN SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ECO UNIQUE DESIGN SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul ECO UNIQUE DESIGN SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Plătărești, Comuna Plătărești, județul Călărași (nr. 75); numărul de înmatriculare e J|51|234|2011, din 25.05.2011.

Ce cifră de afaceri a avut ECO UNIQUE DESIGN SRL în 2015?

119.610 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 76.988 lei.

Câți salariați are ECO UNIQUE DESIGN SRL?

2 salariați în medie în 2015, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ECO UNIQUE DESIGN SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2015). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.