BLUE HEALTH SRL
BLUE HEALTH SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 28533666. Cifră de afaceri 2025: 82.210 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28533666
- Denumire
- BLUE HEALTH SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6340|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.05.2011
- Sediu
- Str. SOLDAT MATAC GHEORGHE, nr. 15-17, et. 3, BIROUL NR. 3, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
Arată toate (11)
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 82.210 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 91,2 mii lei · 2025 82,2 mii lei · maxim 2019 186,4 mii lei · minim 2024 66,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,3 mii lei · 2025 44,5 mii lei · maxim 2016 77,1 mii lei · minim 2018 1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2024 1 · maxim 2015 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 82.210 lei | 66.320 lei | 88.535 lei | 95.374 lei | 103.690 lei | 86.540 lei | 186.424 lei | 107.510 lei | 121.111 lei | 149.539 lei | 91.228 lei |
| Venituri totale | 82.210 lei | 66.320 lei | 88.535 lei | 95.374 lei | 103.690 lei | 86.540 lei | 186.424 lei | 107.510 lei | 121.111 lei | 149.539 lei | 91.229 lei |
| Cheltuieli totale | 29.240 lei | 40.838 lei | 51.839 lei | 24.386 lei | 27.130 lei | 55.294 lei | 115.912 lei | 105.209 lei | 87.680 lei | 69.253 lei | 80.580 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 44.495 lei | 20.652 lei | 30.305 lei | 68.127 lei | 73.450 lei | 29.841 lei | 68.648 lei | 1.226 lei | 32.221 lei | 77.072 lei | 8.279 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 44.495 lei | 20.652 lei | 30.305 lei | 68.127 lei | 73.450 lei | 29.841 lei | 68.648 lei | 1.226 lei | 32.221 lei | 77.072 lei | 8.279 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 360.556 lei | 353.882 lei | 338.259 lei | 324.148 lei | 295.759 lei | 293.817 lei | 267.513 lei | 199.118 lei | 192.127 lei | 164.415 lei | 81.837 lei |
| Datorii | 125.137 lei | 9.624 lei | 14.653 lei | 9.108 lei | 7.792 lei | 7.721 lei | 11.258 lei | 11.512 lei | 5.747 lei | 10.256 lei | 4.750 lei |
| Capitaluri proprii | 235.419 lei | 344.258 lei | 323.606 lei | 315.040 lei | 287.967 lei | 286.096 lei | 256.255 lei | 187.606 lei | 186.380 lei | 154.159 lei | 77.087 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BLUE HEALTH SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BLUE HEALTH SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BLUE HEALTH SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Str. SOLDAT MATAC GHEORGHE, nr. 15-17, et. 3, BIROUL NR. 3); numărul de înmatriculare e J|40|6340|2011, din 24.05.2011.
Ce cifră de afaceri a avut BLUE HEALTH SRL în 2025?
82.210 lei, cu 24% peste 2024 (66.320 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 44.495 lei.
De unde vin datele despre BLUE HEALTH SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.