GENIUS BETON SRL

GENIUS BETON SRL: firmă în funcțiune din Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Sălaj, CUI 28516576. Cifră de afaceri 2025: 50.000 lei, 1 salariați. Date ONRC

Registru

CUI
28516576
Denumire
GENIUS BETON SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|31|256|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.05.2011
Sediu
nr. 122, Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Sălaj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (28)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2025 · un singur bilanț

Financiar · 2025 · un singur bilanț.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 50.000 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2025 50 mii lei · maxim 2025 50 mii lei · minim 2025 50 mii lei.

Rezultat net (lei): 2025 −16,6 mii lei · maxim 2025 −16,6 mii lei · minim 2025 −16,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.

Indicator2025
Activitate
Cifră de afaceri netă50.000 lei
Venituri totale50.000 lei
Cheltuieli totale66.613 lei
Rezultat
Profit net0 lei
Pierdere netă16.613 lei
Rezultat net-16.613 lei
Bilanț
Active totale15.491 lei
Datorii31.904 lei
Capitaluri proprii-16.413 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GENIUS BETON SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GENIUS BETON SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul GENIUS BETON SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, județul Sălaj (nr. 122); numărul de înmatriculare e J|31|256|2011, din 20.05.2011.

Ce cifră de afaceri a avut GENIUS BETON SRL în 2025?

50.000 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 16.613 lei.

Câți salariați are GENIUS BETON SRL?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GENIUS BETON SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.