GAEN CONSTRUCT SRL
GAEN CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 28510620. Cifră de afaceri 2025: 157.436 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28510620
- Denumire
- GAEN CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1052|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.05.2011
- Sediu
- CIHEIULUI, nr. 67, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
Arată toate (42)
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 157.436 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 254,4 mii lei · 2025 157,4 mii lei · maxim 2016 424,5 mii lei · minim 2019 25,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,4 mii lei · 2025 84,6 mii lei · maxim 2018 270 mii lei · minim 2015 1,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2023 1 · maxim 2015 7 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 157.436 lei | 157.300 lei | 205.016 lei | 25.210 lei | 25.210 lei | — | 25.210 lei | 210.931 lei | 359.584 lei | 424.494 lei | 254.414 lei |
| Venituri totale | 157.439 lei | 157.714 lei | 205.022 lei | 54.343 lei | 72.983 lei | 73.466 lei | 192.435 lei | 528.933 lei | 438.256 lei | 450.925 lei | 444.903 lei |
| Cheltuieli totale | 60.012 lei | 54.677 lei | 33.329 lei | 27.485 lei | 47.083 lei | 35.329 lei | 174.162 lei | 253.763 lei | 375.458 lei | 412.575 lei | 435.885 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 84.596 lei | 89.024 lei | 147.244 lei | 26.193 lei | 25.220 lei | 38.137 lei | 17.517 lei | 269.962 lei | 59.202 lei | 34.105 lei | 1.385 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 84.596 lei | 89.024 lei | 147.244 lei | 26.193 lei | 25.220 lei | 38.137 lei | 17.517 lei | 269.962 lei | 59.202 lei | 34.105 lei | 1.385 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 796.810 lei | 582.118 lei | 696.327 lei | 586.400 lei | 590.212 lei | 557.420 lei | 389.067 lei | 381.824 lei | 438.020 lei | 518.421 lei | 598.350 lei |
| Datorii | 686.161 lei | 44.954 lei | 248.187 lei | 285.504 lei | 315.509 lei | 307.937 lei | 179.721 lei | 123.002 lei | 370.501 lei | 431.444 lei | 519.098 lei |
| Capitaluri proprii | 110.649 lei | 537.164 lei | 448.140 lei | 300.896 lei | 274.703 lei | 249.483 lei | 209.346 lei | 191.029 lei | -78.934 lei | -138.136 lei | -172.241 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 7 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAEN CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GAEN CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GAEN CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (CIHEIULUI, nr. 67); numărul de înmatriculare e J|05|1052|2011, din 19.05.2011.
Ce cifră de afaceri a avut GAEN CONSTRUCT SRL în 2025?
157.436 lei, cu 0% peste 2024 (157.300 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 84.596 lei.
De unde vin datele despre GAEN CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.