VALY & FLORIN DESIGN SRL
VALY & FLORIN DESIGN SRL: firmă în funcțiune din Sat Icoana, Comuna Ulmi, Giurgiu, CUI 28477116. Cifră de afaceri 2025: 1.871.684 lei, 4 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 28477116
- Denumire
- VALY & FLORIN DESIGN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|326|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.05.2011
- Sediu
- nr. 301, Sat Icoana, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
Arată toate (19)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.871.684 lei (+229% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 569,3 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2025 1,9 mil. lei · minim 2024 569,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2025 1,5 mil. lei · minim 2015 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 4 · 2025 4 · maxim 2024 4 · minim 2024 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.871.684 lei | 569.320 lei | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 1.881.555 lei | 569.408 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 268.487 lei | 65.279 lei | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.482.341 lei | 425.081 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.482.341 lei | 425.081 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.687.947 lei | 525.167 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei | 844 lei |
| Datorii | 198.235 lei | 104.023 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei | 4.781 lei |
| Capitaluri proprii | 1.489.712 lei | 421.144 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei | -3.937 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALY & FLORIN DESIGN SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VALY & FLORIN DESIGN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VALY & FLORIN DESIGN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Icoana, Comuna Ulmi, județul Giurgiu (nr. 301); numărul de înmatriculare e J|52|326|2011, din 13.05.2011.
Ce cifră de afaceri a avut VALY & FLORIN DESIGN SRL în 2025?
1.871.684 lei, cu 229% peste 2024 (569.320 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.482.341 lei.
Câți salariați are VALY & FLORIN DESIGN SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VALY & FLORIN DESIGN SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.