UDRUS ALPIN SRL
UDRUS ALPIN SRL: firmă în funcțiune din Sat Teșila, Comuna Valea Doftanei, Prahova, CUI 28447018. Cifră de afaceri 2025: 319.004 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 28447018
- Denumire
- UDRUS ALPIN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|769|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2011
- Sediu
- CALEA DOFTANEI, nr. 107, Sat Teșila, Comuna Valea Doftanei, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
Arată toate (17)
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 319.004 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 23,1 mii lei · 2025 319 mii lei · maxim 2025 319 mii lei · minim 2015 23,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,8 mii lei · 2025 36,3 mii lei · maxim 2024 38,7 mii lei · minim 2016 −13,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2017 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 319.004 lei | 283.063 lei | 296.824 lei | 294.818 lei | 280.705 lei | 265.724 lei | 275.125 lei | 109.545 lei | 110.183 lei | 67.778 lei | 23.124 lei |
| Venituri totale | 319.004 lei | 283.767 lei | 296.825 lei | 294.819 lei | 282.769 lei | 265.724 lei | 275.125 lei | 119.545 lei | 135.183 lei | 67.778 lei | 23.124 lei |
| Cheltuieli totale | 278.381 lei | 242.535 lei | 285.901 lei | 266.617 lei | 242.639 lei | 237.553 lei | 237.091 lei | 110.511 lei | 128.930 lei | 80.250 lei | 10.600 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 36.288 lei | 38.707 lei | 7.956 lei | 25.254 lei | 37.302 lei | 25.594 lei | 35.283 lei | 7.838 lei | 4.901 lei | 0 lei | 11.830 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.817 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 36.288 lei | 38.707 lei | 7.956 lei | 25.254 lei | 37.302 lei | 25.594 lei | 35.283 lei | 7.838 lei | 4.901 lei | -13.817 lei | 11.830 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 236.541 lei | 198.534 lei | 162.928 lei | 158.538 lei | 131.599 lei | 89.879 lei | 64.306 lei | 40.565 lei | 39.466 lei | 33.999 lei | 25.588 lei |
| Datorii | 6.319 lei | 4.600 lei | 7.700 lei | 11.266 lei | 9.581 lei | 5.163 lei | 5.183 lei | 16.726 lei | 23.465 lei | 22.899 lei | 672 lei |
| Capitaluri proprii | 230.222 lei | 193.934 lei | 155.228 lei | 147.272 lei | 122.018 lei | 84.716 lei | 59.123 lei | 23.839 lei | 16.001 lei | 11.100 lei | 24.916 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UDRUS ALPIN SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, UDRUS ALPIN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul UDRUS ALPIN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Teșila, Comuna Valea Doftanei, județul Prahova (CALEA DOFTANEI, nr. 107); numărul de înmatriculare e J|29|769|2011, din 09.05.2011.
Ce cifră de afaceri a avut UDRUS ALPIN SRL în 2025?
319.004 lei, cu 13% peste 2024 (283.063 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 36.288 lei.
Câți salariați are UDRUS ALPIN SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre UDRUS ALPIN SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.