ANFLABIO S.R.L.
ANFLABIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 28435765. Cifră de afaceri 2025: 243.342 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28435765
- Denumire
- ANFLABIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2137|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.09.2019
- Sediu
- ALEXANDRU ROMAN, nr. 2/C, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri · rev. 3
- 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 3
Arată toate (37)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 243.342 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 73 mii lei · 2025 243,3 mii lei · maxim 2019 969,9 mii lei · minim 2016 65,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 930 lei · 2025 105,3 mii lei · maxim 2025 105,3 mii lei · minim 2024 −11,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2020 20 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 243.342 lei | 225.724 lei | 464.417 lei | 459.135 lei | 644.924 lei | 956.167 lei | 969.881 lei | 101.617 lei | 67.205 lei | 65.429 lei | 73.000 lei |
| Venituri totale | 247.352 lei | 226.045 lei | 464.432 lei | 459.140 lei | 664.620 lei | 982.537 lei | 996.246 lei | 127.978 lei | 93.566 lei | 91.790 lei | 99.361 lei |
| Cheltuieli totale | 124.514 lei | 237.696 lei | 447.183 lei | 445.817 lei | 634.835 lei | 950.267 lei | 965.636 lei | 116.723 lei | 92.884 lei | 88.658 lei | 96.241 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 105.268 lei | 0 lei | 13.155 lei | 9.337 lei | 24.110 lei | 23.300 lei | 20.912 lei | 10.239 lei | 9 lei | 1.783 lei | 930 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 11.651 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 105.268 lei | -11.651 lei | 13.155 lei | 9.337 lei | 24.110 lei | 23.300 lei | 20.912 lei | 10.239 lei | 9 lei | 1.783 lei | 930 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 238.256 lei | 107.241 lei | 207.719 lei | 149.002 lei | 281.462 lei | 352.374 lei | 613.313 lei | 262.162 lei | 227.489 lei | 237.524 lei | 341.241 lei |
| Datorii | 131.776 lei | 30.344 lei | 119.170 lei | 73.608 lei | 215.405 lei | 290.737 lei | 548.614 lei | 192.024 lei | 141.228 lei | 124.910 lei | 204.049 lei |
| Capitaluri proprii | 106.480 lei | 76.897 lei | 88.549 lei | 75.394 lei | 66.057 lei | 41.947 lei | 18.647 lei | -2.275 lei | -12.514 lei | -12.522 lei | -14.306 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 5 | 8 | 14 | 20 | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANFLABIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANFLABIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANFLABIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (ALEXANDRU ROMAN, nr. 2/C); numărul de înmatriculare e J|05|2137|2019, din 03.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ANFLABIO S.R.L. în 2025?
243.342 lei, cu 8% peste 2024 (225.724 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 105.268 lei.
Câți salariați are ANFLABIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANFLABIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.