MONALIN FARM S.R.L.
MONALIN FARM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu, CUI 28434689. Cifră de afaceri 2025: 4.612.799 lei, 6 salariați. D
Registru
- CUI
- 28434689
- Denumire
- MONALIN FARM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|974|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.12.2018
- Sediu
- Principală, nr. 116, Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.612.799 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 4,6 mil. lei · maxim 2025 4,6 mil. lei · minim 2015 1,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 137,5 mii lei · 2025 425 mii lei · maxim 2023 471,2 mii lei · minim 2019 111,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 6 · maxim 2024 6 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.612.799 lei | 4.088.347 lei | 3.647.241 lei | 3.430.839 lei | 2.884.240 lei | 2.425.773 lei | 1.778.878 lei | 1.671.661 lei | 1.605.350 lei | 1.423.129 lei | 1.324.327 lei |
| Venituri totale | 4.612.835 lei | 4.091.811 lei | 3.647.260 lei | 3.430.854 lei | 2.884.253 lei | 2.425.820 lei | 1.778.890 lei | 1.671.818 lei | 1.605.365 lei | 1.423.141 lei | 1.325.176 lei |
| Cheltuieli totale | 4.109.234 lei | 3.677.937 lei | 3.121.983 lei | 3.057.612 lei | 2.562.640 lei | 2.098.589 lei | 1.649.861 lei | 1.436.974 lei | 1.349.430 lei | 1.218.974 lei | 1.161.528 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 424.971 lei | 349.405 lei | 471.193 lei | 339.620 lei | 293.544 lei | 306.080 lei | 111.240 lei | 218.126 lei | 237.018 lei | 171.500 lei | 137.464 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 424.971 lei | 349.405 lei | 471.193 lei | 339.620 lei | 293.544 lei | 306.080 lei | 111.240 lei | 218.126 lei | 237.018 lei | 171.500 lei | 137.464 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.468.303 lei | 1.317.309 lei | 1.223.435 lei | 1.209.782 lei | 1.381.819 lei | 1.473.511 lei | 1.058.765 lei | 791.088 lei | 777.868 lei | 504.627 lei | 548.624 lei |
| Datorii | 1.043.092 lei | 967.664 lei | 748.868 lei | 790.213 lei | 644.383 lei | 629.618 lei | 521.056 lei | 364.619 lei | 369.382 lei | 332.887 lei | 363.532 lei |
| Capitaluri proprii | 425.211 lei | 349.645 lei | 474.567 lei | 419.569 lei | 737.436 lei | 843.893 lei | 537.709 lei | 426.469 lei | 408.486 lei | 171.740 lei | 185.092 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MONALIN FARM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MONALIN FARM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MONALIN FARM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, județul Giurgiu (Principală, nr. 116); numărul de înmatriculare e J|52|974|2018, din 07.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MONALIN FARM S.R.L. în 2025?
4.612.799 lei, cu 13% peste 2024 (4.088.347 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 424.971 lei.
Câți salariați are MONALIN FARM S.R.L.?
6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MONALIN FARM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.