VNV NEXT WEB SERVICES SRL
VNV NEXT WEB SERVICES SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 28413619. Cifră de afaceri 2025: 268.842 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28413619
- Denumire
- VNV NEXT WEB SERVICES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|5328|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.05.2011
- Sediu
- SPINIȘ, nr. 2, bl. 105, sc. D, et. 2, ap. 36, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere · rev. 3
- 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 3
- 2110 Fabricarea produselor farmaceutice de bază · rev. 3
- 2120 Fabricarea preparatelor farmaceutice · rev. 3
Arată toate (16)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 268.842 lei (+5406% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 37,3 mii lei · 2025 268,8 mii lei · maxim 2025 268,8 mii lei · minim 2024 4,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,7 mii lei · 2025 −31,3 mii lei · maxim 2016 23,7 mii lei · minim 2024 −170,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 268.842 lei | 4.883 lei | 234.646 lei | 181.527 lei | 75.939 lei | 112.898 lei | 72.830 lei | 90.110 lei | 208.921 lei | 86.726 lei | 37.343 lei |
| Venituri totale | 285.922 lei | 50.815 lei | 244.051 lei | 438.415 lei | 290.134 lei | 207.897 lei | 136.611 lei | 185.272 lei | 399.698 lei | 121.890 lei | 72.757 lei |
| Cheltuieli totale | 317.217 lei | 220.818 lei | 284.637 lei | 426.338 lei | 295.079 lei | 240.329 lei | 217.714 lei | 268.096 lei | 394.882 lei | 96.196 lei | 63.882 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.708 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.690 lei | 23.748 lei | 7.673 lei |
| Pierdere netă | 31.295 lei | 170.512 lei | 42.939 lei | 0 lei | 5.705 lei | 33.564 lei | 81.830 lei | 83.775 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -31.295 lei | -170.512 lei | -42.939 lei | 7.708 lei | -5.705 lei | -33.564 lei | -81.830 lei | -83.775 lei | 2.690 lei | 23.748 lei | 7.673 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 304.423 lei | 294.110 lei | 448.105 lei | 279.108 lei | 291.298 lei | 278.637 lei | 232.917 lei | 165.017 lei | 120.780 lei | 181.923 lei | 82.063 lei |
| Datorii | 804.405 lei | 762.797 lei | 746.280 lei | 534.345 lei | 554.242 lei | 535.876 lei | 456.593 lei | 306.863 lei | 178.851 lei | 242.684 lei | 166.571 lei |
| Capitaluri proprii | -499.982 lei | -468.687 lei | -298.175 lei | -255.237 lei | -262.944 lei | -257.239 lei | -223.676 lei | -141.846 lei | -58.071 lei | -60.761 lei | -84.508 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VNV NEXT WEB SERVICES SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VNV NEXT WEB SERVICES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VNV NEXT WEB SERVICES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (SPINIȘ, nr. 2, bl. 105, sc. D, et. 2, ap. 36); numărul de înmatriculare e J|40|5328|2011, din 02.05.2011.
Ce cifră de afaceri a avut VNV NEXT WEB SERVICES SRL în 2025?
268.842 lei, cu 5406% peste 2024 (4.883 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.295 lei.
De unde vin datele despre VNV NEXT WEB SERVICES SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.