GRUP AGRI SRL
GRUP AGRI SRL: firmă în funcțiune din Sat Ciolăneștii din Vale, Comuna Ciolănești, Teleorman, CUI 28380686. Cifră de afaceri 2025: 9.247.455 lei, 16 salariați.
Registru
- CUI
- 28380686
- Denumire
- GRUP AGRI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|250|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.04.2011
- Sediu
- Sat Ciolăneștii din Vale, Comuna Ciolănești, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 3
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
Arată toate (22)
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 3
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
- 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.247.455 lei (+52% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4 mil. lei · 2025 9,2 mil. lei · maxim 2022 12,4 mil. lei · minim 2016 3,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2,2 mil. lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2022 4,6 mil. lei · minim 2018 −3,2 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 18 · 2025 16 · maxim 2016 19 · minim 2025 16.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 9.247.455 lei | 6.082.185 lei | 9.084.853 lei | 12.412.569 lei | 9.080.766 lei | 6.653.392 lei | 5.181.412 lei | 4.935.534 lei | 5.974.728 lei | 3.564.801 lei | 4.019.355 lei |
| Venituri totale | 11.566.597 lei | 10.109.398 lei | 9.718.064 lei | 15.715.682 lei | 11.674.163 lei | 10.583.831 lei | 9.322.213 lei | 9.962.038 lei | 9.385.997 lei | 7.038.122 lei | 7.616.108 lei |
| Cheltuieli totale | 8.070.320 lei | 9.331.038 lei | 8.866.190 lei | 10.843.079 lei | 8.322.867 lei | 10.363.612 lei | 8.874.505 lei | 13.177.584 lei | 9.323.976 lei | 9.143.037 lei | 9.799.536 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.957.700 lei | 670.411 lei | 733.287 lei | 4.558.009 lei | 3.351.296 lei | 220.219 lei | 447.708 lei | 0 lei | 62.021 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.215.546 lei | 0 lei | 2.104.915 lei | 2.183.428 lei |
| Rezultat net | 2.957.700 lei | 670.411 lei | 733.287 lei | 4.558.009 lei | 3.351.296 lei | 220.219 lei | 447.708 lei | -3.215.546 lei | 62.021 lei | -2.104.915 lei | -2.183.428 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 20.706.006 lei | 18.098.071 lei | 17.811.932 lei | 18.845.569 lei | 16.996.035 lei | 16.588.366 lei | 17.687.954 lei | 17.153.501 lei | 24.037.185 lei | 23.119.460 lei | 23.384.082 lei |
| Datorii | 17.235.249 lei | 15.939.588 lei | 16.323.860 lei | 18.090.783 lei | 20.799.308 lei | 23.743.047 lei | 25.062.854 lei | 24.976.108 lei | 28.520.472 lei | 27.664.768 lei | 25.824.475 lei |
| Capitaluri proprii | 3.470.757 lei | 2.158.483 lei | 1.488.072 lei | 754.786 lei | -3.803.273 lei | -7.154.681 lei | -7.374.900 lei | -7.822.607 lei | -4.483.287 lei | -4.545.308 lei | -2.440.393 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 16 | 17 | 17 | 17 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 18 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRUP AGRI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GRUP AGRI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRUP AGRI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ciolăneștii din Vale, Comuna Ciolănești, județul Teleorman; numărul de înmatriculare e J|34|250|2011, din 20.04.2011.
Ce cifră de afaceri a avut GRUP AGRI SRL în 2025?
9.247.455 lei, cu 52% peste 2024 (6.082.185 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.957.700 lei.
Câți salariați are GRUP AGRI SRL?
16 salariați în medie în 2025 (17 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRUP AGRI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.