PANVET CLINIC SRL
PANVET CLINIC SRL: firmă în funcțiune din Sat Breazu, Comuna Rediu, Iași, CUI 28352120. Cifră de afaceri 2025: 609.001 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28352120
- Denumire
- PANVET CLINIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|744|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.04.2011
- Sediu
- Copoului, nr. 6, spațiul comercial C3, Sat Breazu, Comuna Rediu, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 609.001 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 873,7 mii lei · 2025 609 mii lei · maxim 2020 2,2 mil. lei · minim 2025 609 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 108,9 mii lei · 2025 41,5 mii lei · maxim 2020 592,3 mii lei · minim 2024 9,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 0 · maxim 2016 1 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 609.001 lei | 657.620 lei | 1.355.461 lei | 1.664.603 lei | 2.116.810 lei | 2.249.915 lei | 1.597.551 lei | 1.453.460 lei | 1.264.182 lei | 1.440.916 lei | 873.732 lei |
| Venituri totale | 624.555 lei | 660.039 lei | 1.357.573 lei | 1.700.917 lei | 2.136.948 lei | 2.249.920 lei | 1.597.553 lei | 1.454.008 lei | 2.249.573 lei | 1.443.318 lei | 973.747 lei |
| Cheltuieli totale | 567.571 lei | 636.158 lei | 1.105.948 lei | 1.358.907 lei | 1.605.270 lei | 1.636.926 lei | 1.099.604 lei | 1.021.368 lei | 1.913.764 lei | 1.153.152 lei | 844.089 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 41.545 lei | 9.808 lei | 238.321 lei | 325.339 lei | 510.736 lei | 592.293 lei | 481.973 lei | 418.100 lei | 312.517 lei | 245.435 lei | 108.905 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 41.545 lei | 9.808 lei | 238.321 lei | 325.339 lei | 510.736 lei | 592.293 lei | 481.973 lei | 418.100 lei | 312.517 lei | 245.435 lei | 108.905 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.268.474 lei | 2.369.022 lei | 2.559.886 lei | 2.597.941 lei | 3.018.574 lei | 3.429.857 lei | 3.122.005 lei | 2.601.614 lei | 1.988.938 lei | 1.626.484 lei | 1.551.994 lei |
| Datorii | 1.101.701 lei | 924.900 lei | 1.052.468 lei | 1.189.236 lei | 1.545.765 lei | 1.245.927 lei | 1.467.210 lei | 1.326.581 lei | 1.197.312 lei | 1.147.375 lei | 1.318.320 lei |
| Capitaluri proprii | 1.166.773 lei | 1.444.122 lei | 1.507.418 lei | 1.408.705 lei | 1.472.809 lei | 2.183.930 lei | 1.654.795 lei | 1.275.033 lei | 791.626 lei | 479.109 lei | 233.674 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PANVET CLINIC SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PANVET CLINIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PANVET CLINIC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Breazu, Comuna Rediu, județul Iași (Copoului, nr. 6, spațiul comercial C3); numărul de înmatriculare e J|22|744|2011, din 14.04.2011.
Ce cifră de afaceri a avut PANVET CLINIC SRL în 2025?
609.001 lei, cu 7% sub 2024 (657.620 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 41.545 lei.
Câți salariați are PANVET CLINIC SRL?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PANVET CLINIC SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.