SELIN NUR TRANS SRL
SELIN NUR TRANS SRL: firmă în funcțiune din Sat Ciocârlia, Comuna Ciocârlia, Constanța, CUI 28212097. Cifră de afaceri 2015: 32.727 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 28212097
- Denumire
- SELIN NUR TRANS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|653|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.03.2011
- Sediu
- Str. FLORILOR, nr. 3, CAM.1, Sat Ciocârlia, Comuna Ciocârlia, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015 · un singur bilanț
Financiar · 2015 · un singur bilanț.
În 2015, cifra de afaceri netă a fost 32.727 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 32,7 mii lei · maxim 2015 32,7 mii lei · minim 2015 32,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,2 mii lei · maxim 2015 2,2 mii lei · minim 2015 2,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2015 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 32.727 lei |
| Venituri totale | 32.727 lei |
| Cheltuieli totale | 29.910 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 2.217 lei |
| Pierdere netă | 0 lei |
| Rezultat net | 2.217 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 59.009 lei |
| Datorii | 55.096 lei |
| Capitaluri proprii | 3.913 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SELIN NUR TRANS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SELIN NUR TRANS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SELIN NUR TRANS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ciocârlia, Comuna Ciocârlia, județul Constanța (Str. FLORILOR, nr. 3, CAM.1); numărul de înmatriculare e J|13|653|2011, din 18.03.2011.
Ce cifră de afaceri a avut SELIN NUR TRANS SRL în 2015?
32.727 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.217 lei.
Câți salariați are SELIN NUR TRANS SRL?
1 salariat în medie în 2015, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SELIN NUR TRANS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2015). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.