MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L.
MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Nucetu, Comuna Lupșanu, Călărași, CUI 28072309. Cifră de afaceri 2025: 1.336.017 lei, 0 salariați.
Registru
- CUI
- 28072309
- Denumire
- MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|156|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.02.2024
- Sediu
- Pescarilor, nr. 89A, CAM 1, Sat Nucetu, Comuna Lupșanu, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.336.017 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 259,1 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2023 1,4 mil. lei · minim 2017 236,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −9,9 mii lei · 2025 81,9 mii lei · maxim 2025 81,9 mii lei · minim 2020 −39,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 0 · maxim 2021 1 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.336.017 lei | 1.391.708 lei | 1.434.717 lei | 1.212.009 lei | 920.060 lei | 518.835 lei | 347.210 lei | 252.419 lei | 236.685 lei | 247.587 lei | 259.103 lei |
| Venituri totale | 1.336.078 lei | 1.391.705 lei | 1.434.717 lei | 1.212.010 lei | 920.060 lei | 518.835 lei | 347.209 lei | 252.419 lei | 236.685 lei | 247.587 lei | 259.103 lei |
| Cheltuieli totale | 1.236.661 lei | 1.299.360 lei | 1.426.395 lei | 1.216.980 lei | 914.500 lei | 543.977 lei | 336.428 lei | 222.477 lei | 229.507 lei | 247.304 lei | 261.204 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 81.909 lei | 76.016 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 365 lei | 22.369 lei | 77 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 6.025 lei | 17.091 lei | 18.073 lei | 39.647 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.145 lei | 9.874 lei |
| Rezultat net | 81.909 lei | 76.016 lei | -6.025 lei | -17.091 lei | -18.073 lei | -39.647 lei | 365 lei | 22.369 lei | 77 lei | -7.145 lei | -9.874 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 301.281 lei | 122.962 lei | 191.768 lei | 147.401 lei | 88.317 lei | 59.257 lei | 60.310 lei | 58.645 lei | 27.688 lei | 17.734 lei | 16.637 lei |
| Datorii | 228.732 lei | 132.322 lei | 280.649 lei | 230.257 lei | 154.083 lei | 106.949 lei | 68.355 lei | 67.055 lei | 58.467 lei | 48.589 lei | 40.347 lei |
| Capitaluri proprii | 72.549 lei | -9.360 lei | -88.881 lei | -82.856 lei | -65.766 lei | -47.692 lei | -8.045 lei | -8.410 lei | -30.779 lei | -30.855 lei | -23.710 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nucetu, Comuna Lupșanu, județul Călărași (Pescarilor, nr. 89A, CAM 1); numărul de înmatriculare e J|51|156|2024, din 28.02.2024.
Ce cifră de afaceri a avut MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L. în 2025?
1.336.017 lei, cu 4% sub 2024 (1.391.708 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 81.909 lei.
Câți salariați are MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARIUS RAREȘ HOLDING GRUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.