VARCOD GRUP SRL
VARCOD GRUP SRL: firmă în funcțiune din Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău, CUI 28037492. Cifră de afaceri 2025: 19.238 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 28037492
- Denumire
- VARCOD GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|168|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.02.2011
- Sediu
- nr. 333, Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (16)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 19.238 lei (+25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 54,7 mii lei · 2025 19,2 mii lei · maxim 2020 126,2 mii lei · minim 2024 15,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −13,4 mii lei · 2025 1,9 mii lei · maxim 2017 89,4 mii lei · minim 2021 −30,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2022 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 19.238 lei | 15.400 lei | 22.450 lei | 55.503 lei | 80.210 lei | 126.157 lei | 49.448 lei | 52.774 lei | 43.141 lei | 46.794 lei | 54.721 lei |
| Venituri totale | 50.737 lei | 15.670 lei | 42.878 lei | 55.516 lei | 87.705 lei | 126.157 lei | 50.927 lei | 53.725 lei | 201.330 lei | 46.959 lei | 55.615 lei |
| Cheltuieli totale | 48.839 lei | 21.620 lei | 44.883 lei | 74.994 lei | 116.394 lei | 120.578 lei | 61.097 lei | 44.741 lei | 109.365 lei | 43.726 lei | 67.329 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.898 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.942 lei | 0 lei | 7.598 lei | 89.426 lei | 1.824 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 5.950 lei | 2.005 lei | 21.143 lei | 30.178 lei | 0 lei | 11.698 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.383 lei |
| Rezultat net | 1.898 lei | -5.950 lei | -2.005 lei | -21.143 lei | -30.178 lei | 3.942 lei | -11.698 lei | 7.598 lei | 89.426 lei | 1.824 lei | -13.383 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 84.252 lei | 107.587 lei | 125.082 lei | 140.346 lei | 160.062 lei | 182.874 lei | 162.758 lei | 165.933 lei | 152.035 lei | 100.758 lei | 96.866 lei |
| Datorii | 97.568 lei | 122.801 lei | 134.346 lei | 147.605 lei | 146.178 lei | 138.812 lei | 122.638 lei | 114.115 lei | 107.815 lei | 145.965 lei | 143.897 lei |
| Capitaluri proprii | -13.316 lei | -15.214 lei | -9.264 lei | -7.259 lei | 13.884 lei | 44.062 lei | 40.120 lei | 51.818 lei | 44.220 lei | -45.207 lei | -47.031 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VARCOD GRUP SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VARCOD GRUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VARCOD GRUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, județul Bacău (nr. 333); numărul de înmatriculare e J|04|168|2011, din 15.02.2011.
Ce cifră de afaceri a avut VARCOD GRUP SRL în 2025?
19.238 lei, cu 25% peste 2024 (15.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.898 lei.
De unde vin datele despre VARCOD GRUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.