MARIO DANCE ATELIER SRL

MARIO DANCE ATELIER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 28005202. Cifră de afaceri 2023: 36.585 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
28005202
Denumire
MARIO DANCE ATELIER SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|228|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.02.2011
Sediu
CISNĂDIE, nr. 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
  • 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 2
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
Arată toate (17)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
  • 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2023 · 8 bilanțuri

Financiar · 2015–2023 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 36.585 lei (+77% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 41,8 mii lei · 2023 36,6 mii lei · maxim 2017 155,1 mii lei · minim 2022 20,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −30,7 mii lei · 2023 −62,3 mii lei · maxim 2019 −28,6 mii lei · minim 2016 −150,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2023 1 · maxim 2016 3 · minim 2018 1.

Indicator202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă36.585 lei20.612 lei47.622 leifără bilanț90.860 lei109.736 lei155.111 lei101.643 lei41.810 lei
Venituri totale36.616 lei20.627 lei47.622 leifără bilanț91.177 lei109.736 lei155.111 lei102.022 lei42.034 lei
Cheltuieli totale98.562 lei121.133 lei90.226 leifără bilanț118.880 lei148.653 lei186.415 lei251.550 lei71.471 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă62.312 lei100.713 lei43.127 leifără bilanț28.615 lei39.927 lei32.735 lei150.463 lei30.697 lei
Rezultat net-62.312 lei-100.713 lei-43.127 leifără bilanț-28.615 lei-39.927 lei-32.735 lei-150.463 lei-30.697 lei
Bilanț
Active totale108.196 lei85.732 lei87.142 leifără bilanț90.886 lei81.961 lei88.975 lei94.999 lei70.932 lei
Datorii800.765 lei715.989 lei616.686 leifără bilanț487.757 lei450.218 lei417.305 lei390.594 lei216.064 lei
Capitaluri proprii-692.569 lei-630.257 lei-529.544 leifără bilanț-396.871 lei-368.257 lei-328.330 lei-295.595 lei-145.132 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111fără bilanț11232

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MARIO DANCE ATELIER SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MARIO DANCE ATELIER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MARIO DANCE ATELIER SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (CISNĂDIE, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|12|228|2011, din 09.02.2011.

Ce cifră de afaceri a avut MARIO DANCE ATELIER SRL în 2023?

36.585 lei, cu 77% peste 2022 (20.612 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 62.312 lei.

Câți salariați are MARIO DANCE ATELIER SRL?

1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MARIO DANCE ATELIER SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.