CONSTIAN SRL
CONSTIAN SRL: firmă în funcțiune din Sat Tilecuș, Comuna Tileagd, Bihor, CUI 27965240. Cifră de afaceri 2025: 473.889 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 27965240
- Denumire
- CONSTIAN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|121|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.01.2011
- Sediu
- TILECUȘ, nr. 143, Sat Tilecuș, Comuna Tileagd, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (26)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 473.889 lei (+52% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 140,7 mii lei · 2025 473,9 mii lei · maxim 2021 719,9 mii lei · minim 2016 127,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 35,8 mii lei · 2025 90,8 mii lei · maxim 2025 90,8 mii lei · minim 2017 −30,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2016 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 473.889 lei | 312.462 lei | 424.551 lei | 371.762 lei | 719.851 lei | 419.924 lei | 543.952 lei | 175.208 lei | 262.851 lei | 127.830 lei | 140.688 lei |
| Venituri totale | 480.665 lei | 316.132 lei | 426.191 lei | 371.762 lei | 719.851 lei | 420.223 lei | 544.322 lei | 175.605 lei | 262.965 lei | 128.835 lei | 140.398 lei |
| Cheltuieli totale | 381.769 lei | 276.117 lei | 374.307 lei | 338.993 lei | 634.575 lei | 374.562 lei | 480.320 lei | 173.444 lei | 290.825 lei | 125.473 lei | 100.354 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 90.849 lei | 34.330 lei | 48.133 lei | 29.126 lei | 78.942 lei | 41.585 lei | 58.558 lei | 405 lei | 0 lei | 1.751 lei | 35.833 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 30.489 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 90.849 lei | 34.330 lei | 48.133 lei | 29.126 lei | 78.942 lei | 41.585 lei | 58.558 lei | 405 lei | -30.489 lei | 1.751 lei | 35.833 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 586.653 lei | 580.700 lei | 577.544 lei | 417.640 lei | 559.443 lei | 229.184 lei | 224.546 lei | 196.014 lei | 167.101 lei | 132.987 lei | 171.815 lei |
| Datorii | 373.531 lei | 374.527 lei | 405.701 lei | 293.930 lei | 320.909 lei | 69.592 lei | 106.540 lei | 136.566 lei | 108.058 lei | 43.455 lei | 84.034 lei |
| Capitaluri proprii | 213.122 lei | 206.173 lei | 171.843 lei | 123.710 lei | 238.534 lei | 159.592 lei | 118.006 lei | 59.448 lei | 59.043 lei | 89.532 lei | 87.781 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTIAN SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTIAN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSTIAN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tilecuș, Comuna Tileagd, județul Bihor (TILECUȘ, nr. 143); numărul de înmatriculare e J|05|121|2011, din 31.01.2011.
Ce cifră de afaceri a avut CONSTIAN SRL în 2025?
473.889 lei, cu 52% peste 2024 (312.462 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 90.849 lei.
Câți salariați are CONSTIAN SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONSTIAN SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.