ALLSYS BUILDING SOLUTIONS SRL — dosare în instanță
Numele ALLSYS BUILDING SOLUTIONS SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 18 ianuarie 2024
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Apelant — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 27964512)
- CUI
- 27964512
- Denumire
- ALLSYS BUILDING SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|204|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.01.2011
- Sediu
- Str. CIREȘULUI, nr. 37 B, et. P, ap. 2, Cam. 1, Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
Arată toate (16)
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 149.183 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 431,4 mii lei · 2025 149,2 mii lei · maxim 2019 1,3 mil. lei · minim 2025 149,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,9 mii lei · 2025 −47,5 mii lei · maxim 2019 249 mii lei · minim 2025 −47,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 6 · 2019 5 · maxim 2016 6 · minim 2019 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 149.183 lei | 175.197 lei | 662.254 lei | 439.515 lei | 479.304 lei | 497.986 lei | 1.297.795 lei | 653.045 lei | 1.042.224 lei | 941.818 lei | 431.380 lei |
| Venituri totale | 157.183 lei | 198.860 lei | 662.744 lei | 450.296 lei | 479.940 lei | 515.570 lei | 1.297.967 lei | 653.223 lei | 1.041.842 lei | 942.244 lei | 431.521 lei |
| Cheltuieli totale | 203.914 lei | 168.108 lei | 447.652 lei | 397.228 lei | 473.046 lei | 475.832 lei | 1.037.650 lei | 604.330 lei | 789.135 lei | 869.964 lei | 424.834 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 22.642 lei | 208.195 lei | 48.489 lei | 2.095 lei | 34.948 lei | 248.966 lei | 40.338 lei | 243.377 lei | 62.685 lei | 4.912 lei |
| Pierdere netă | 47.457 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -47.457 lei | 22.642 lei | 208.195 lei | 48.489 lei | 2.095 lei | 34.948 lei | 248.966 lei | 40.338 lei | 243.377 lei | 62.685 lei | 4.912 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 62.940 lei | 397.655 lei | 325.536 lei | 502.903 lei | 547.065 lei | 600.478 lei | 719.374 lei | 683.659 lei | 616.339 lei | 259.445 lei | 206.064 lei |
| Datorii | 87.555 lei | 374.813 lei | 68.652 lei | 454.214 lei | 187.669 lei | 243.177 lei | 186.494 lei | 399.744 lei | 372.762 lei | 196.560 lei | 73.306 lei |
| Capitaluri proprii | -24.615 lei | 22.842 lei | 256.884 lei | 48.689 lei | 359.396 lei | 357.301 lei | 532.880 lei | 283.915 lei | 243.577 lei | 62.885 lei | 132.758 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 5 | — | — | 6 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant: 1
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Insolvență: 2
Stadii procesuale
- Apel: 2
Dosare pe ani
- 2024: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 372/2/2024 | Curtea de Apel București | Insolvență / faliment | Apel | Intimat |
| 3667/3/2019/a11 | Curtea de Apel București | Insolvență / faliment | Apel | Apelant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ALLSYS BUILDING SOLUTIONS SRL?
ALLSYS BUILDING SOLUTIONS SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ALLSYS BUILDING SOLUTIONS SRL?
Cel mai des ca apelant (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia insolvență (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant și intimat?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.