FLAVITECH FOREST SRL
FLAVITECH FOREST SRL: firmă în funcțiune din Sat Urechești, Comuna Urechești, Bacău, CUI 27897480. Cifră de afaceri 2025: 1.829.048 lei, 3 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 27897480
- Denumire
- FLAVITECH FOREST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|29|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.01.2011
- Sediu
- URECHEȘTI, nr. 731, str. Octavian Goga, Sat Urechești, Comuna Urechești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
Arată toate (14)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.829.048 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 899 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2025 1,8 mil. lei · minim 2015 899 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 30,4 mii lei · 2025 209,3 mii lei · maxim 2021 217,8 mii lei · minim 2015 30,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 3 · maxim 2016 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.829.048 lei | 1.678.924 lei | 1.574.477 lei | 1.470.834 lei | 1.662.926 lei | 1.310.576 lei | 1.650.571 lei | 1.429.623 lei | 1.229.814 lei | 1.044.687 lei | 898.950 lei |
| Venituri totale | 1.928.412 lei | 1.777.788 lei | 1.693.188 lei | 1.545.607 lei | 1.724.450 lei | 1.316.012 lei | 1.673.301 lei | 1.483.204 lei | 1.237.033 lei | 1.084.343 lei | 899.144 lei |
| Cheltuieli totale | 1.685.074 lei | 1.571.517 lei | 1.493.862 lei | 1.378.242 lei | 1.490.688 lei | 1.146.645 lei | 1.477.196 lei | 1.331.227 lei | 1.179.656 lei | 990.023 lei | 862.688 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 209.319 lei | 175.664 lei | 185.426 lei | 153.300 lei | 217.761 lei | 157.938 lei | 179.374 lei | 137.996 lei | 47.323 lei | 78.899 lei | 30.356 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 209.319 lei | 175.664 lei | 185.426 lei | 153.300 lei | 217.761 lei | 157.938 lei | 179.374 lei | 137.996 lei | 47.323 lei | 78.899 lei | 30.356 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.063.438 lei | 1.040.681 lei | 966.910 lei | 790.220 lei | 751.089 lei | 739.252 lei | 997.057 lei | 839.148 lei | 825.028 lei | 662.719 lei | 524.495 lei |
| Datorii | 330.637 lei | 317.200 lei | 318.914 lei | 327.650 lei | 264.059 lei | 186.782 lei | 220.946 lei | 242.411 lei | 372.338 lei | 317.328 lei | 258.003 lei |
| Capitaluri proprii | 732.801 lei | 723.481 lei | 647.996 lei | 462.570 lei | 487.030 lei | 552.470 lei | 776.111 lei | 596.737 lei | 452.690 lei | 345.391 lei | 266.492 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLAVITECH FOREST SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FLAVITECH FOREST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FLAVITECH FOREST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Urechești, Comuna Urechești, județul Bacău (URECHEȘTI, nr. 731, str. Octavian Goga); numărul de înmatriculare e J|04|29|2011, din 13.01.2011.
Ce cifră de afaceri a avut FLAVITECH FOREST SRL în 2025?
1.829.048 lei, cu 9% peste 2024 (1.678.924 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 209.319 lei.
Câți salariați are FLAVITECH FOREST SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLAVITECH FOREST SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.