DENNY & DANCA SRL

DENNY & DANCA SRL: firmă în funcțiune din Sat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de Jos, Alba, CUI 27773202. Cifră de afaceri 2025: 17.500 lei. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
27773202
Denumire
DENNY & DANCA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|676|2010
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.12.2010
Sediu
MORII, nr. 3, Sat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de Jos, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 17.500 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 21,9 mii lei · 2025 17,5 mii lei · maxim 2024 24,9 mii lei · minim 2020 14,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 2,8 mii lei · 2025 −10,4 mii lei · maxim 2018 13 mii lei · minim 2023 −39,2 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă17.500 lei24.922 lei16.520 lei18.480 lei14.949 lei14.211 lei18.385 lei18.413 lei22.024 lei19.276 lei21.892 lei
Venituri totale17.500 lei24.922 lei16.520 lei18.480 lei14.949 lei14.211 lei18.385 lei18.413 lei22.024 lei19.276 lei21.892 lei
Cheltuieli totale27.884 lei34.966 lei55.677 lei6.720 lei3.581 lei5.409 lei5.494 lei4.859 lei11.992 lei5.771 lei18.415 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei11.533 lei11.368 lei8.640 lei12.339 lei13.001 lei9.372 lei12.928 lei2.824 lei
Pierdere netă10.384 lei10.044 lei39.157 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-10.384 lei-10.044 lei-39.157 lei11.533 lei11.368 lei8.640 lei12.339 lei13.001 lei9.372 lei12.928 lei2.824 lei
Bilanț
Active totale36.012 lei45.402 lei54.944 lei95.836 lei84.423 lei74.445 lei65.050 lei52.045 lei40.106 lei30.720 lei16.806 lei
Datorii-134 lei-1.128 lei-1.630 lei105 lei225 lei1.616 lei862 lei196 lei1.258 lei1.244 lei257 lei
Capitaluri proprii36.146 lei46.530 lei56.574 lei95.731 lei84.198 lei72.829 lei64.188 lei51.849 lei38.848 lei29.476 lei16.549 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DENNY & DANCA SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DENNY & DANCA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul DENNY & DANCA SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de Jos, județul Alba (MORII, nr. 3); numărul de înmatriculare e J|01|676|2010, din 03.12.2010.

Ce cifră de afaceri a avut DENNY & DANCA SRL în 2025?

17.500 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.384 lei.

De unde vin datele despre DENNY & DANCA SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.