CELEBRE SISTERS SRL

CELEBRE SISTERS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 27444595. Cifră de afaceri 2024: 89.685 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
27444595
Denumire
CELEBRE SISTERS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|16|1104|2010
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.09.2010
Sediu
Str. ION ȚUCULESCU, nr. 19, bl. O 16, sc. 1, ap. 3, Municipiul Craiova, Dolj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 8 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 89.685 lei (-36% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 210,7 mii lei · 2024 89,7 mii lei · maxim 2018 237,4 mii lei · minim 2024 89,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 281 lei · 2024 25,8 mii lei · maxim 2016 74,7 mii lei · minim 2018 −16,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2024 1 · maxim 2016 11 · minim 2020 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă89.685 lei139.196 leifără bilanțfără bilanț105.793 lei162.975 lei237.404 lei205.189 lei206.269 lei210.718 lei
Venituri totale111.015 lei139.196 leifără bilanțfără bilanț108.385 lei166.413 lei238.916 lei212.416 lei210.085 lei211.172 lei
Cheltuieli totale80.374 lei111.156 leifără bilanțfără bilanț96.976 lei167.720 lei252.746 lei165.019 lei133.270 lei204.556 lei
Rezultat
Profit net25.836 lei26.718 leifără bilanțfără bilanț9.303 lei0 lei0 lei45.273 lei74.714 lei281 lei
Pierdere netă0 lei0 leifără bilanțfără bilanț0 lei2.971 lei16.219 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net25.836 lei26.718 leifără bilanțfără bilanț9.303 lei-2.971 lei-16.219 lei45.273 lei74.714 lei281 lei
Bilanț
Active totale60.664 lei90.469 leifără bilanțfără bilanț107.118 lei105.042 lei148.609 lei141.453 lei104.578 lei93.634 lei
Datorii40.087 lei46.813 leifără bilanțfără bilanț93.987 lei98.624 lei136.626 lei39.372 lei14.270 lei77.984 lei
Capitaluri proprii20.577 lei43.656 leifără bilanțfără bilanț6.827 lei-2.478 lei495 lei95.581 lei90.308 lei15.650 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11fără bilanțfără bilanț1———118

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CELEBRE SISTERS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CELEBRE SISTERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CELEBRE SISTERS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (Str. ION ȚUCULESCU, nr. 19, bl. O 16, sc. 1, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|16|1104|2010, din 30.09.2010.

Ce cifră de afaceri a avut CELEBRE SISTERS SRL în 2024?

89.685 lei, cu 36% sub 2023 (139.196 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.836 lei.

Câți salariați are CELEBRE SISTERS SRL?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CELEBRE SISTERS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.