80 YNU AUTO SRL

80 YNU AUTO SRL: firmă în funcțiune din Sat Tisa, Comuna Bocicoiu Mare, Maramureș, CUI 27375142. Cifră de afaceri 2025: 986.627 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
27375142
Denumire
80 YNU AUTO SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|582|2010
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.09.2010
Sediu
TISA, nr. 384, Sat Tisa, Comuna Bocicoiu Mare, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
4672 — Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule; 4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule; 4782 — Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule și încă 5

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar — 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 986.627 lei (-16% față de 2024).

Indicator20152016201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri netă604.914 lei809.829 lei685.103 lei873.791 lei827.079 lei806.292 lei1.018.605 lei2.278.085 lei2.257.395 lei1.176.558 lei986.627 lei
Venituri totale605.429 lei811.550 lei685.103 lei874.511 lei831.276 lei814.487 lei1.027.247 lei2.421.592 lei3.043.585 lei1.224.066 lei1.016.797 lei
Cheltuieli totale585.440 lei769.460 lei674.309 lei862.820 lei817.581 lei798.698 lei924.937 lei2.351.687 lei2.923.224 lei1.203.232 lei1.014.285 lei
Rezultat net17.345 lei36.524 lei2.303 lei4.646 lei5.383 lei9.243 lei94.038 lei45.723 lei98.036 lei17.548 lei1.082 lei
Active totale435.076 lei424.570 lei692.534 lei807.080 lei953.144 lei932.835 lei1.474.900 lei1.862.701 lei1.392.354 lei1.131.297 lei908.209 lei
Datorii402.268 lei355.238 lei625.980 lei735.880 lei876.561 lei844.009 lei1.042.036 lei1.391.905 lei823.522 lei544.917 lei320.746 lei
Capitaluri proprii32.808 lei69.332 lei66.554 lei71.200 lei76.583 lei88.826 lei432.864 lei470.796 lei568.832 lei586.380 lei587.463 lei
Număr mediu de salariați45665571011108

Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este 80 YNU AUTO SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, 80 YNU AUTO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul 80 YNU AUTO SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tisa, Comuna Bocicoiu Mare, județul Maramureș (TISA, nr. 384); numărul de înmatriculare e J|24|582|2010, din 10.09.2010.

Ce cifră de afaceri a avut 80 YNU AUTO SRL în 2025?

986.627 lei, cu 16% sub 2024 (1.176.558 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.082 lei.

Câți salariați are 80 YNU AUTO SRL?

8 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre 80 YNU AUTO SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.