CMI PRECIZIE SRL

CMI PRECIZIE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 27178116. Cifră de afaceri 2025: 212.831 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
27178116
Denumire
CMI PRECIZIE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|581|2010
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.07.2010
Sediu
Calea BÂRLADULUI, nr. 54, Municipiul Bacău, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
  • 2563 Fabricarea uneltelor · rev. 3
  • 2592 Fabricarea ambalajelor metalice ușoare · rev. 3
  • 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe · rev. 3
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
  • 2811 Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete.) · rev. 3
Arată toate (22)
  • 2812 Fabricarea de motoare hidraulice · rev. 3
  • 2813 Fabricarea de pompe și compresoare · rev. 3
  • 2814 Fabricarea de articole de robinetărie · rev. 3
  • 2815 Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie · rev. 3
  • 2821 Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor · rev. 3
  • 2822 Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat · rev. 3
  • 2841 Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului · rev. 3
  • 2893 Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor și tutunului · rev. 3
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
  • 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 212.831 lei (-42% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 148,9 mii lei · 2025 212,8 mii lei · maxim 2019 605,5 mii lei · minim 2015 148,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 22,8 mii lei · 2025 −32,7 mii lei · maxim 2019 254,5 mii lei · minim 2017 −50,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă212.831 lei369.768 lei367.091 lei394.491 lei266.034 lei289.325 lei605.528 lei376.543 lei237.743 lei165.376 lei148.899 lei
Venituri totale214.166 lei454.720 lei369.837 lei397.629 lei267.503 lei292.905 lei614.912 lei380.431 lei241.521 lei166.629 lei152.993 lei
Cheltuieli totale245.048 lei240.941 lei358.144 lei335.306 lei256.186 lei283.550 lei354.629 lei278.960 lei289.478 lei144.182 lei125.590 lei
Rezultat
Profit net0 lei205.643 lei8.551 lei58.989 lei8.931 lei6.683 lei254.458 lei97.670 lei0 lei20.785 lei22.813 lei
Pierdere netă32.691 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei50.372 lei0 lei0 lei
Rezultat net-32.691 lei205.643 lei8.551 lei58.989 lei8.931 lei6.683 lei254.458 lei97.670 lei-50.372 lei20.785 lei22.813 lei
Bilanț
Active totale539.067 lei628.940 lei443.777 lei436.400 lei393.463 lei409.184 lei808.368 lei479.103 lei402.478 lei464.649 lei448.243 lei
Datorii212.195 lei49.376 lei27.465 lei9.639 lei25.691 lei50.343 lei208.846 lei70.883 lei91.928 lei94.686 lei99.064 lei
Capitaluri proprii326.872 lei579.564 lei416.312 lei426.761 lei367.772 lei358.841 lei599.522 lei408.220 lei310.550 lei369.963 lei349.179 lei
Oameni
Număr mediu de salariați21111223233

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CMI PRECIZIE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CMI PRECIZIE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CMI PRECIZIE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (Calea BÂRLADULUI, nr. 54); numărul de înmatriculare e J|04|581|2010, din 15.07.2010.

Ce cifră de afaceri a avut CMI PRECIZIE SRL în 2025?

212.831 lei, cu 42% sub 2024 (369.768 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.691 lei.

Câți salariați are CMI PRECIZIE SRL?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CMI PRECIZIE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.