KINGRAF SRL — dosare în instanță
Numele KINGRAF SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 02 noiembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 25 martie 2026
- Ultima activitate
- 02 noiembrie 2026
- Rol dominant
- Apelant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 27175209)
- CUI
- 27175209
- Denumire
- KINGRAF SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1111|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2010
- Sediu
- Str. ECATERINA TEODOROIU, nr. 11, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 79.774 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 46,1 mii lei · 2025 79,8 mii lei · maxim 2018 90,1 mii lei · minim 2015 46,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −8 mii lei · 2025 −38,2 mii lei · maxim 2024 217,4 mii lei · minim 2025 −38,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 79.774 lei | 72.792 lei | 68.389 lei | 63.529 lei | 57.871 lei | 46.125 lei | 88.736 lei | 90.083 lei | 87.654 lei | 79.641 lei | 46.057 lei |
| Venituri totale | 79.871 lei | 323.881 lei | 77.704 lei | 63.529 lei | 57.871 lei | 46.125 lei | 88.736 lei | 90.083 lei | 87.654 lei | 79.641 lei | 46.057 lei |
| Cheltuieli totale | 117.310 lei | 103.200 lei | 102.615 lei | 64.836 lei | 65.314 lei | 61.922 lei | 116.843 lei | 109.785 lei | 105.224 lei | 84.041 lei | 52.697 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 217.442 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 38.237 lei | 0 lei | 25.688 lei | 2.839 lei | 8.900 lei | 16.675 lei | 28.994 lei | 20.595 lei | 18.447 lei | 5.993 lei | 8.022 lei |
| Rezultat net | -38.237 lei | 217.442 lei | -25.688 lei | -2.839 lei | -8.900 lei | -16.675 lei | -28.994 lei | -20.595 lei | -18.447 lei | -5.993 lei | -8.022 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 14.702 lei | 31.621 lei | 42.405 lei | 23.227 lei | 14.755 lei | 20.959 lei | 38.161 lei | 72.201 lei | 73.109 lei | 62.396 lei | 43.259 lei |
| Datorii | 54.269 lei | 32.951 lei | 261.177 lei | 216.310 lei | 204.999 lei | 202.303 lei | 202.830 lei | 177.964 lei | 158.277 lei | 129.117 lei | 103.987 lei |
| Capitaluri proprii | -39.567 lei | -1.330 lei | -218.772 lei | -193.083 lei | -190.244 lei | -181.344 lei | -164.669 lei | -105.763 lei | -85.168 lei | -66.721 lei | -60.728 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3245/211/2025 | Tribunalul Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Apelant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare KINGRAF SRL?
KINGRAF SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 02 noiembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des KINGRAF SRL?
Cel mai des ca apelant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 08 noiembrie 2026.