EXPREMIO MARKETING SRL
EXPREMIO MARKETING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 27078575. Cifră de afaceri 2024: 1.265.223 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 27078575
- Denumire
- EXPREMIO MARKETING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8866|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.07.2014
- Sediu
- FLOREASCA, nr. 169A, et. 1, BIROUL NR. 12, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.265.223 lei (-69% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1 mil. lei · 2024 1,3 mil. lei · maxim 2023 4,1 mil. lei · minim 2015 1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 −74,5 mii lei · 2024 −356,5 mii lei · maxim 2023 2,5 mil. lei · minim 2024 −356,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2018 9 · minim 2022 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.265.223 lei | 4.101.028 lei | 2.576.920 lei | 1.763.919 lei | 1.586.364 lei | 1.709.563 lei | 1.139.515 lei | 1.091.892 lei | 1.491.330 lei | 1.004.121 lei |
| Venituri totale | 1.582.364 lei | 4.983.375 lei | 3.805.992 lei | 2.929.467 lei | 4.939.675 lei | 2.854.856 lei | 2.276.828 lei | 1.318.814 lei | 1.492.400 lei | 1.626.259 lei |
| Cheltuieli totale | 1.938.850 lei | 2.410.974 lei | 1.901.876 lei | 2.489.887 lei | 2.442.642 lei | 2.995.608 lei | 2.384.241 lei | 1.644.529 lei | 1.426.948 lei | 1.700.785 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 2.531.391 lei | 1.878.347 lei | 422.287 lei | 2.478.887 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 62.810 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 356.486 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 157.943 lei | 118.808 lei | 335.868 lei | 0 lei | 74.526 lei |
| Rezultat net | -356.486 lei | 2.531.391 lei | 1.878.347 lei | 422.287 lei | 2.478.887 lei | -157.943 lei | -118.808 lei | -335.868 lei | 62.810 lei | -74.526 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 4.565.116 lei | 5.285.286 lei | 3.351.957 lei | 1.776.832 lei | 2.996.506 lei | 854.314 lei | 2.408.857 lei | 3.052.284 lei | 654.669 lei | 498.214 lei |
| Datorii | 289.518 lei | 547.696 lei | 977.401 lei | 410.796 lei | 1.485.471 lei | 1.183.571 lei | 1.293.984 lei | 682.911 lei | 638.731 lei | 545.086 lei |
| Capitaluri proprii | 4.275.598 lei | 4.737.590 lei | 2.206.198 lei | 327.851 lei | 1.477.147 lei | -538.023 lei | -375.295 lei | -319.930 lei | 15.938 lei | -46.872 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 9 | 3 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EXPREMIO MARKETING SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EXPREMIO MARKETING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EXPREMIO MARKETING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (FLOREASCA, nr. 169A, et. 1, BIROUL NR. 12); numărul de înmatriculare e J|40|8866|2014, din 28.07.2014.
Ce cifră de afaceri a avut EXPREMIO MARKETING SRL în 2024?
1.265.223 lei, cu 69% sub 2023 (4.101.028 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 356.486 lei.
Câți salariați are EXPREMIO MARKETING SRL?
1 salariat în medie în 2024 (0 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EXPREMIO MARKETING SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.