FABRICA DE PEȘTE SRL

FABRICA DE PEȘTE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 26946402. Cifră de afaceri 2016: 7.018.289 lei, 11 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
26946402
Denumire
FABRICA DE PEȘTE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5131|2010
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.05.2010
Sediu
BRIZEI, nr. 19, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 2
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2016 · 2 bilanțuri

Financiar · 2015–2016 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2016, față de 2015.

În 2016, cifra de afaceri netă a fost 7.018.289 lei (+1% față de 2015).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 6,9 mil. lei · 2016 7 mil. lei · maxim 2016 7 mil. lei · minim 2015 6,9 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 646,7 mii lei · 2016 788,5 mii lei · maxim 2016 788,5 mii lei · minim 2015 646,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2016 11 · maxim 2015 11 · minim 2015 11.

Indicator20162015
Activitate
Cifră de afaceri netă7.018.289 lei6.938.007 lei
Venituri totale7.019.733 lei6.940.263 lei
Cheltuieli totale6.153.103 lei6.226.176 lei
Rezultat
Profit net788.454 lei646.704 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net788.454 lei646.704 lei
Bilanț
Active totale1.767.965 lei1.492.596 lei
Datorii597.910 lei1.139.374 lei
Capitaluri proprii1.170.055 lei353.222 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FABRICA DE PEȘTE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, FABRICA DE PEȘTE SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul FABRICA DE PEȘTE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (BRIZEI, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|40|5131|2010, din 18.05.2010.

Ce cifră de afaceri a avut FABRICA DE PEȘTE SRL în 2016?

7.018.289 lei, cu 1% peste 2015 (6.938.007 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 788.454 lei.

Câți salariați are FABRICA DE PEȘTE SRL?

11 salariați în medie în 2016 (11 în 2015), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FABRICA DE PEȘTE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2016). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.