PRAMENERGY SRL
PRAMENERGY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Alba Iulia, Alba, CUI 26938710. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26938710
- Denumire
- PRAMENERGY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|266|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2010
- Sediu
- B-dul TRANSILVANIEI, bl. 13A, et. 4, ap. 26, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 55,4 mii lei · 2019 4,4 mii lei · maxim 2015 55,4 mii lei · minim 2018 −1,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 53 mii lei · 2023 0 lei · maxim 2015 53 mii lei · minim 2018 −10,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 4.390 lei | -1.537 lei | 43.982 lei | 35.380 lei | 55.362 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.390 lei | -1.537 lei | 43.982 lei | 35.383 lei | 55.368 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 8.225 lei | 11 lei | 15.968 lei | 642 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.311 lei | 0 lei | 43.606 lei | 18.352 lei | 52.981 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.267 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.311 lei | -10.267 lei | 43.606 lei | 18.352 lei | 52.981 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 311.780 lei | 306.248 lei | 306.864 lei | 307.478 lei | 307.478 lei | 303.088 lei | 299.616 lei | 274.363 lei | 55.981 lei |
| Datorii | 199.797 lei | 194.265 lei | 194.881 lei | 195.495 lei | 195.495 lei | 195.417 lei | 200.029 lei | 200.030 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 111.983 lei | 111.983 lei | 111.983 lei | 111.983 lei | 111.983 lei | 107.671 lei | 99.587 lei | 74.333 lei | 55.981 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRAMENERGY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRAMENERGY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PRAMENERGY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Alba Iulia, județul Alba (B-dul TRANSILVANIEI, bl. 13A, et. 4, ap. 26); numărul de înmatriculare e J|01|266|2010, din 17.05.2010.
De unde vin datele despre PRAMENERGY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.