FLOMAR SPEED SRL
FLOMAR SPEED SRL: firmă în funcțiune din Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistrița-Năsăud, CUI 26912922. Cifră de afaceri 2025: 5.074.769 lei, 9 salariați.
Registru
- CUI
- 26912922
- Denumire
- FLOMAR SPEED SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|184|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.05.2010
- Sediu
- nr. 1B, Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 3
- 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Arată toate (8)
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.074.769 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 5,1 mil. lei · maxim 2024 5,7 mil. lei · minim 2015 1,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 182,1 mii lei · 2025 188,2 mii lei · maxim 2022 3,2 mil. lei · minim 2023 −274,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 9 · maxim 2018 12 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.074.769 lei | 5.660.115 lei | 2.459.529 lei | 4.924.596 lei | 3.788.490 lei | 3.598.364 lei | 2.801.102 lei | 4.650.731 lei | 3.644.297 lei | 2.515.525 lei | 1.302.011 lei |
| Venituri totale | 5.082.977 lei | 5.669.222 lei | 2.467.843 lei | 4.940.713 lei | 3.964.514 lei | 3.649.755 lei | 2.809.984 lei | 4.659.512 lei | 3.846.976 lei | 2.524.971 lei | 1.302.806 lei |
| Cheltuieli totale | 4.860.289 lei | 4.524.677 lei | 2.721.567 lei | 1.731.108 lei | 1.967.281 lei | 1.830.643 lei | 1.967.331 lei | 3.462.254 lei | 3.274.801 lei | 2.186.571 lei | 1.086.006 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 188.154 lei | 948.272 lei | 0 lei | 3.167.624 lei | 1.962.351 lei | 1.785.159 lei | 814.604 lei | 1.150.708 lei | 482.378 lei | 289.917 lei | 182.112 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 274.683 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 188.154 lei | 948.272 lei | -274.683 lei | 3.167.624 lei | 1.962.351 lei | 1.785.159 lei | 814.604 lei | 1.150.708 lei | 482.378 lei | 289.917 lei | 182.112 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 11.706.740 lei | 10.653.526 lei | 9.744.579 lei | 10.095.536 lei | 7.539.063 lei | 5.389.826 lei | 4.084.566 lei | 3.527.279 lei | 2.496.716 lei | 1.431.711 lei | 506.698 lei |
| Datorii | 1.466.854 lei | 1.265.370 lei | 1.141.652 lei | 1.215.950 lei | 1.406.048 lei | 1.219.162 lei | 1.549.061 lei | 1.705.867 lei | 1.815.056 lei | 1.097.860 lei | 452.916 lei |
| Capitaluri proprii | 10.239.886 lei | 9.388.156 lei | 8.602.927 lei | 8.877.610 lei | 6.131.039 lei | 4.168.688 lei | 2.533.529 lei | 1.819.436 lei | 668.728 lei | 331.875 lei | 51.806 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 8 | 12 | 8 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLOMAR SPEED SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FLOMAR SPEED SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FLOMAR SPEED SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, județul Bistrița-Năsăud (nr. 1B); numărul de înmatriculare e J|06|184|2010, din 11.05.2010.
Ce cifră de afaceri a avut FLOMAR SPEED SRL în 2025?
5.074.769 lei, cu 10% sub 2024 (5.660.115 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 188.154 lei.
Câți salariați are FLOMAR SPEED SRL?
9 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLOMAR SPEED SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.