RMT DIVISION SRL
RMT DIVISION SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 26816801. Cifră de afaceri 2025: 1.319.317 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26816801
- Denumire
- RMT DIVISION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|242|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.04.2010
- Sediu
- B-dul UNIRII, bl. 139, sc. B, et. 2, ap. 30, Municipiul Buzău, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Arată toate (12)
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.319.317 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 774,8 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2023 1,5 mil. lei · minim 2017 542,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 79,1 mii lei · 2025 247,8 mii lei · maxim 2020 405,2 mii lei · minim 2016 20,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2018 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.319.317 lei | 1.397.629 lei | 1.474.189 lei | 1.212.362 lei | 1.312.110 lei | 1.274.341 lei | 1.104.298 lei | 606.305 lei | 542.895 lei | 544.948 lei | 774.771 lei |
| Venituri totale | 1.319.340 lei | 1.397.629 lei | 1.499.010 lei | 1.213.342 lei | 1.320.444 lei | 1.274.412 lei | 1.118.214 lei | 616.742 lei | 542.900 lei | 544.948 lei | 774.860 lei |
| Cheltuieli totale | 1.024.229 lei | 1.169.477 lei | 1.127.266 lei | 1.023.893 lei | 1.083.450 lei | 857.068 lei | 882.184 lei | 482.790 lei | 453.680 lei | 519.509 lei | 677.439 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 247.839 lei | 200.326 lei | 356.754 lei | 177.316 lei | 223.790 lei | 405.186 lei | 224.848 lei | 127.785 lei | 81.561 lei | 20.235 lei | 79.119 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 247.839 lei | 200.326 lei | 356.754 lei | 177.316 lei | 223.790 lei | 405.186 lei | 224.848 lei | 127.785 lei | 81.561 lei | 20.235 lei | 79.119 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 953.756 lei | 896.439 lei | 934.553 lei | 711.486 lei | 1.217.715 lei | 990.466 lei | 556.534 lei | 355.881 lei | 340.185 lei | 239.131 lei | 487.387 lei |
| Datorii | 655.351 lei | 356.809 lei | 395.249 lei | 528.935 lei | 591.428 lei | 584.518 lei | 222.405 lei | 120.283 lei | 232.372 lei | 212.878 lei | 310.687 lei |
| Capitaluri proprii | 298.405 lei | 539.630 lei | 539.304 lei | 182.551 lei | 626.287 lei | 405.948 lei | 334.129 lei | 235.598 lei | 107.813 lei | 26.253 lei | 176.700 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RMT DIVISION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RMT DIVISION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RMT DIVISION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (B-dul UNIRII, bl. 139, sc. B, et. 2, ap. 30); numărul de înmatriculare e J|10|242|2010, din 22.04.2010.
Ce cifră de afaceri a avut RMT DIVISION SRL în 2025?
1.319.317 lei, cu 6% sub 2024 (1.397.629 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 247.839 lei.
Câți salariați are RMT DIVISION SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RMT DIVISION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.