ESTROM TRADE COLECT SRL
ESTROM TRADE COLECT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 26745867. Cifră de afaceri 2025: 1.216.378 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26745867
- Denumire
- ESTROM TRADE COLECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|500|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.04.2010
- Sediu
- BOIANGIU, nr. 8A, PARTER, CAM.1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (12)
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.216.378 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 412,2 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2023 1,6 mil. lei · minim 2017 1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 34,2 mii lei · 2025 208,8 mii lei · maxim 2023 404,9 mii lei · minim 2021 −133 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 5 · maxim 2022 6 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.216.378 lei | 1.134.515 lei | 1.579.475 lei | 1.386.992 lei | 592.301 lei | 319.335 lei | 961.626 lei | 199.429 lei | 1.000 lei | 189.889 lei | 412.221 lei |
| Venituri totale | 1.421.225 lei | 1.168.560 lei | 1.579.564 lei | 1.457.094 lei | 787.792 lei | 320.745 lei | 1.025.296 lei | 202.993 lei | 1.802 lei | 190.825 lei | 412.291 lei |
| Cheltuieli totale | 1.175.935 lei | 1.076.498 lei | 1.158.764 lei | 1.155.844 lei | 913.554 lei | 353.050 lei | 670.293 lei | 187.164 lei | 11.723 lei | 192.136 lei | 367.946 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 208.765 lei | 56.780 lei | 404.869 lei | 286.690 lei | 0 lei | 0 lei | 344.515 lei | 13.076 lei | 0 lei | 0 lei | 34.211 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 132.973 lei | 35.204 lei | 0 lei | 0 lei | 9.966 lei | 7.036 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 208.765 lei | 56.780 lei | 404.869 lei | 286.690 lei | -132.973 lei | -35.204 lei | 344.515 lei | 13.076 lei | -9.966 lei | -7.036 lei | 34.211 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.535.154 lei | 1.326.585 lei | 1.316.585 lei | 1.052.674 lei | 853.538 lei | 1.150.197 lei | 1.222.945 lei | 900.317 lei | 769.604 lei | 684.036 lei | 771.448 lei |
| Datorii | 511.370 lei | 640.570 lei | 682.350 lei | 823.308 lei | 563.236 lei | 726.921 lei | 764.465 lei | 791.353 lei | 673.716 lei | 263.429 lei | 343.805 lei |
| Capitaluri proprii | 1.023.784 lei | 686.015 lei | 634.235 lei | 229.366 lei | 290.302 lei | 423.276 lei | 458.480 lei | 108.964 lei | 95.888 lei | 420.607 lei | 427.643 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ESTROM TRADE COLECT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ESTROM TRADE COLECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ESTROM TRADE COLECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (BOIANGIU, nr. 8A, PARTER, CAM.1); numărul de înmatriculare e J|22|500|2010, din 06.04.2010.
Ce cifră de afaceri a avut ESTROM TRADE COLECT SRL în 2025?
1.216.378 lei, cu 7% peste 2024 (1.134.515 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 208.765 lei.
Câți salariați are ESTROM TRADE COLECT SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ESTROM TRADE COLECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.