UP HILL SRL — dosare în instanță
Numele UP HILL SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 12 octombrie 2023
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 26714283)
- CUI
- 26714283
- Denumire
- UP HILL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|368|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.03.2010
- Sediu
- Str. CĂPRIOAREI, nr. 27, ap. BIROUL 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Arată toate (21)
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 01.11.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.425.626 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 637,7 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2020 1,6 mil. lei · minim 2015 637,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,9 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2025 2,7 mil. lei · minim 2015 3,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 5 · maxim 2015 7 · minim 2019 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.425.626 lei | 1.150.151 lei | 1.085.159 lei | 1.173.588 lei | 1.590.783 lei | 1.641.931 lei | 771.909 lei | 972.666 lei | 742.795 lei | 713.585 lei | 637.680 lei |
| Venituri totale | 7.105.429 lei | 1.196.984 lei | 1.094.466 lei | 1.200.176 lei | 1.598.314 lei | 1.703.330 lei | 772.038 lei | 1.009.198 lei | 747.047 lei | 731.819 lei | 666.088 lei |
| Cheltuieli totale | 3.858.759 lei | 972.995 lei | 1.053.915 lei | 1.019.565 lei | 852.188 lei | 846.673 lei | 577.160 lei | 756.889 lei | 637.846 lei | 579.477 lei | 659.345 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.734.534 lei | 182.123 lei | 32.715 lei | 169.910 lei | 734.863 lei | 840.131 lei | 187.720 lei | 242.660 lei | 101.622 lei | 129.770 lei | 3.859 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.734.534 lei | 182.123 lei | 32.715 lei | 169.910 lei | 734.863 lei | 840.131 lei | 187.720 lei | 242.660 lei | 101.622 lei | 129.770 lei | 3.859 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.943.212 lei | 4.104.338 lei | 3.926.977 lei | 3.512.726 lei | 3.503.176 lei | 1.250.405 lei | 916.704 lei | 736.658 lei | 636.763 lei | 351.235 lei | 286.560 lei |
| Datorii | 1.208.438 lei | 3.921.022 lei | 3.721.648 lei | 3.341.624 lei | 2.573.985 lei | 410.034 lei | 450.210 lei | 457.884 lei | 499.150 lei | 181.615 lei | 246.710 lei |
| Capitaluri proprii | 2.734.774 lei | 183.316 lei | 203.816 lei | 171.102 lei | 929.191 lei | 840.371 lei | 466.494 lei | 278.774 lei | 137.613 lei | 169.620 lei | 39.850 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 38757/299/2023 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare UP HILL SRL?
UP HILL SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des UP HILL SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.