NAZARIS SRL
NAZARIS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, CUI 26440706. Cifră de afaceri 2020: 0 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26440706
- Denumire
- NAZARIS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|31|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.01.2010
- Sediu
- Str. ION SLAVICI, nr. 2-4, birou 3, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2020 0 lei · maxim 2017 82,6 mii lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −663 lei · 2020 0 lei · maxim 2017 53 mii lei · minim 2015 −663 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 27.430 lei | 82.600 lei | 27.350 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 27.430 lei | 82.600 lei | 27.350 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 12.791 lei | 28.764 lei | 8.661 lei | 663 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 13.726 lei | 53.010 lei | 17.131 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 663 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 13.726 lei | 53.010 lei | 17.131 lei | -663 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 112.708 lei | 112.708 lei | 112.708 lei | 103.046 lei | 23.905 lei | 28.429 lei |
| Datorii | 13.834 lei | 13.834 lei | 13.834 lei | 17.899 lei | 8 lei | 21.662 lei |
| Capitaluri proprii | 98.874 lei | 98.874 lei | 98.874 lei | 85.147 lei | 23.897 lei | 6.767 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NAZARIS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NAZARIS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul NAZARIS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bistrița, județul Bistrița-Năsăud (Str. ION SLAVICI, nr. 2-4, birou 3); numărul de înmatriculare e J|06|31|2010, din 26.01.2010.
Ce cifră de afaceri a avut NAZARIS SRL în 2020?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 0 lei.
De unde vin datele despre NAZARIS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.