FERSIM SRL
FERSIM SRL: firmă în funcțiune din Sat Tileagd, Comuna Tileagd, Bihor, CUI 26436217. Cifră de afaceri 2025: 15.262 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26436217
- Denumire
- FERSIM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|75|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.01.2010
- Sediu
- Str. TUBEROZELOR, nr. 393, Sat Tileagd, Comuna Tileagd, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2550 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor · rev. 2
Arată toate (18)
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
- 2571 Fabricarea produselor de tăiat · rev. 2
- 2573 Fabricarea uneltelor · rev. 2
- 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe · rev. 2
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3103 Fabricarea de saltele și somiere · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 15.262 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 13,8 mii lei · 2025 15,3 mii lei · maxim 2016 32,4 mii lei · minim 2020 5,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −7,3 mii lei · 2025 −2,7 mii lei · maxim 2023 1,5 mii lei · minim 2018 −12 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2022 0 · maxim 2015 1 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.262 lei | 17.996 lei | 30.460 lei | 10.032 lei | 6.004 lei | 5.439 lei | 16.685 lei | 19.557 lei | 21.598 lei | 32.373 lei | 13.794 lei |
| Venituri totale | 15.290 lei | 17.996 lei | 30.460 lei | 10.032 lei | 6.004 lei | 5.439 lei | 16.685 lei | 19.557 lei | 21.598 lei | 32.373 lei | 13.794 lei |
| Cheltuieli totale | 17.949 lei | 20.281 lei | 28.726 lei | 11.112 lei | 8.745 lei | 12.688 lei | 22.346 lei | 31.059 lei | 32.478 lei | 33.892 lei | 20.722 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.456 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 2.659 lei | 2.425 lei | 0 lei | 1.381 lei | 2.922 lei | 7.412 lei | 6.162 lei | 11.957 lei | 11.339 lei | 2.490 lei | 7.342 lei |
| Rezultat net | -2.659 lei | -2.425 lei | 1.456 lei | -1.381 lei | -2.922 lei | -7.412 lei | -6.162 lei | -11.957 lei | -11.339 lei | -2.490 lei | -7.342 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 146 lei | 378 lei | 734 lei | 34 lei | 37 lei | 122 lei | 2.367 lei | 5.165 lei | 7.935 lei | 4.147 lei | 5.537 lei |
| Datorii | 66.450 lei | 64.023 lei | 61.954 lei | 62.710 lei | 61.332 lei | 58.495 lei | 53.328 lei | 51.003 lei | 41.815 lei | 26.688 lei | 25.588 lei |
| Capitaluri proprii | -66.304 lei | -63.645 lei | -61.220 lei | -62.676 lei | -61.295 lei | -58.373 lei | -50.961 lei | -45.838 lei | -33.880 lei | -22.541 lei | -20.051 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FERSIM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FERSIM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FERSIM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tileagd, Comuna Tileagd, județul Bihor (Str. TUBEROZELOR, nr. 393); numărul de înmatriculare e J|05|75|2010, din 25.01.2010.
Ce cifră de afaceri a avut FERSIM SRL în 2025?
15.262 lei, cu 15% sub 2024 (17.996 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.659 lei.
De unde vin datele despre FERSIM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.